Alte știri din fotbal
Nu a știut nimeni » Gabi Iancu s-a antrenat la baza FCSB și a semnat cu noua echipă: „Lumea m-a uitat”
0
Jandarmeria a publicat imagini cu incidentele de la Rapid - Dinamo: „Cercetat pentru săvârșirea a două infracțiuni de ultraj”
0
„Eu am dat mesaj să vin la FCSB” » Garita explică revenirea în România: „Dacă nu joc, iau banii și plec”
0
Rapid mai face un transfer! Pancu rezolvă o problemă din primul „11”
0
Știri din fotbal internațional
Ultrașii au luat foc după eliminarea rușinoasă din Cupă: „S-au terminat scuzele. Trebuie să combatem dictatura!”
0
Fotbalistul din Serie A, la un pas de înec în piscină » Transportat cu elicopterul și internat la terapie intensivă
0
Fostul campion olimpic a criticat Barcelona: „Nu-l dai cadou pe Ferran Torres! Ce iei de 50 de milioane?”
0
Mikel Arteta cere o schimbare de regulament în Premier League: „Mă lupt cu ei!”
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
0
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Ce a urmărit Ucraina în cel mai mare atac asupra Rusiei din acest an: „Aici ...
Libertatea
Prețul dragostei și al carierei. Cum monitorizează Partidul Comunist Chinez ...
Adevărul
Intervenție în forță în scandalul calului ascuns de antidoping pe hipodrom: ...
GSP SPECIAL
Emanuela Ignățoiu-Sora, cercetătoare, despre alegerile din SUA: „Întrebarea ...
Libertatea
Opruț nu este ăla pt care Sibiul cerea sezonul trecut 500k ?!!
I-ai zis-o ăstuia .
Apropo,"Cu siguranță că ceva n-a mers la mine, de la club n-am avut un răspuns despre ce a mers sau ce n-a mers." Asta minte cu nerusinare. Nu exista asa ceva,sa primesti un *** si sa nu stii de ce...in Romania,da,dar nu in Vest.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Esti naiv daca crezi ca doar ceapa la micul dejun a fost problema. Sunt mai multe,cascaval pane,ceafa de porc la gratar,mici cu mustar de Tecuci,cartofi prajiti cu bacon cuburi...si multe altele. E greu,Jeane,cand pleci afara si toti vor sa faci lucrurile in felul lor,nu cum ai invatat tu in batatura. Daca nu ar fi fost sute,chiar mii de exemple de fotbalisti intorsi in tara pentru ca "nu s-au integrat" as intelege,dar toti continua in aceeasi nota,zero educatie,zero respect de sine...Bai,nene,esti bunicel in MamaLiga la o varsta frageda...de ce pana crocodilului nu incerci sa inveti macar o limba straina,la nivel de incepator?
‘fiecare are o parere diferita, iar uneori ele nu coincid’. oprute, mai putin hagi si dumitrescu, mai incearca un paraschivescu, ceva….
Corect Nu zice unul că nu a fost destul de bun și nu a făcut față.Ba că l au strans chiloții ,ba că nu avea ceapa la micul dejun sau că s a certat cu femeia de servici de la club etc
Dar tu ca fundaș, de ce ataci adversarul pe piciorul de sprijin, când el are mingea in control pe celălalt picior? Ca să-l scoți din fotbal? Vezi că Dumnezeu nu doarme jucătorule Opruț .
Clasica incompatibilitate a jucatorului roman cu fotbalul vestic. Sunt nepregatiti si lipsiti de ambitie. Eterna intoarcere cu coada intre picioare, si fara explicatii, o poveste fara sfarsit a fotbalului romanesc.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.