Alte știri din fotbal
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
„Sacrificați meciul cu U Cluj?” » Zeljko Kopic, întrebat direct despre jocul care ar putea decide campioana în Superliga
0
Danny Armstrong, nedumerit după Dinamo - CFR Cluj: „Am prins barajul, nu?”
0
Știri din fotbal internațional
Marius Marin merge la vizita medicală! Mundo Deportivo anunță transferul carierei pentru român
0
Revenire istorică în La Liga: au așteptat 14 ani!
0
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Încă un meci pierdut de Mirel Rădoi în Turcia » Sorescu, pasă de gol
16
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
„Poate, într-o zi, Maia Sandu va deveni președinta României”, spune șeful ...
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
ACTE: FC FCSB S-A AFILIAT LA FRF ÎN 2003. NU AVEA VOIE SĂ JOACE ÎN LIGA 1 FC Fcsb este o structură sportivă, deși reprezentanții săi mint, susținând că nu e o structură sportivă, ci doar o societate comercială care administrează o structură sportivă. Aceste acte dovedesc foarte clar că Becali a înființat în 2003 un club nou, diferit de Steaua, dar care a folosit numele și marca Stelei ilegal (lucru dovedit și de cele două procese pierdute). ZCSB=GIGI
Are dreptate fanul acela, sarmaua asta n-a jucat niciodata la Steaua si n-are ce cauta in Ghencea. Iar pt autorul articolului: oliggo...e, nu-ti suna rau "fanii lui CSA"? Fanii Stelei, prostul meu...
Canta ma la alta masa cu aberatiile tale de 2 lei. N-a disparut practic nici o echipa importanta din Romania. Daca nu aparea ciobanul aveam echipa Nationala, nu galantar pentru "perlele" lui false.
Rusescu, stelist adevărat, nu înțelege ceea ce îngâna credincioșii cultului cazarmist-stalinist, ultimii fani din lume de unitate militară sportiva sovietoida! Cazarmistii recita din lucrările lui Lenin și Stalin, deci in rusa sovieticilor care au înființat CSA! Cum sa înțeleagă Russescu bâlbâielile cazarmistilor!
Care suporteri? csa nu are suporteri...
Am si eu o intrebare pt fani lui CSA Talpan ce jucator nu a mancat de la Gigi Becali in ultimi 23 de ani? Ce se intampla cu Steaua daca nu era Becali in 2000 sa o preia cand Punescu nu mai facea fata ? Va spun eu ca azi nu mai exista. toti jucatorii care au trecut prin mana lui Becali au jucat si joaca la Steaua . FCSB e Steaua . CSA Talpan e CSA Talpan .
Dar Ogararu a jucat pentru Steaua? O intrebare pe care am pus-o SI pe pagina de FB cu rezultat previzibil.... block! ????
O sa alerge suporterul sa ii dea un autograf lui Rusescu sau o sa alerge Rusescu sa ii dea un autograf suporterului? :))
Bai, rusescule, tu nu esti rusescu, esti o clona !
E ok. Nu a înțeles exact mesajul. Nu i bai. Ca sa ne întoarcem, ai observat? De un timp, gsp chiar are doar articole de genul asta. Odată la 2 zile mai arunca unul. E ceva...100% e ceva ce nu știm. Urmează probabil sa aflăm curând.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.