Alte știri din fotbal
„Ce întrebare e asta?” » Drăgușin a ocolit curiozitatea reporterului GSP, apoi Mircea Lucescu s-a răstit: „Care e problema? Și Hagi a făcut-o”
0
Mircea Lucescu susține ACUM conferința de presă, înainte de Turcia - România
0
GSP a comparat prețurile din Istanbul cu cele din România » Unele diferențe sunt șocante
7
Kazahstan - România, în drumul spre EURO 2026 » „Tricolorii” primesc gol rapid
3
Știri din fotbal internațional
Massimiliano Allegri și-a dus echipa la cazinou: „Am câștigat 10 milioane de euro. Atât a lăsat bacșiș, am înnebunit”
0
Internaționalul spaniol, întrebat frontal despre interesul Barcelonei: ar costa 15 milioane de €
0
Inter pregătește deja transferul de top » Peste 40 de milioane de euro pentru jucătorul dorit de Cristi Chivu!
0
SUA cere garanții de până la 15.000 de dolari pentru vizele fanilor la Mondial
2
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
4
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Ce pot face românii care vor să-și monteze panouri fotovoltaice în lipsa ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Plafonarea adaosului la 50% nu scade prețurile la pompă pentru șoferii ...
Libertatea
nu stiu de ce acesst fost bisnitar isi aroga dreptul ca jucatorul moraes a semnat cu el.poate nu stiti UEFA i-a suspendat licenta si nu mai poate reprezenta pe nici un jucator,eventual poate reprezenta niste bilete la MALL
cum sa plece liber daca mai are 1,5 ani contract,famiglia crede ca poa' sa faca ce vor ei?,mare greseala a facut morahes ca a semnat cu ''sfatuitorii'' astia !. Da-le la mh-ulta mh-uie tata jan,bhagale pusca-n bhot la jheghosi astia !
fostul speculant cu bilete de cinema, fostul procurator fifa, fostul acolit al lui mutu zice ca steaua joaca intr-o cupa europeana?! sa-i comunice cineva rezultatul de la napoli.
Minciuni! Padureana VREA sa-l lase la Steaua, dar vrea BANI, nu POVESTI!!! Ioan Becali nu are licenta de impresar, deci nu poate nimeni sa discute cu el problema Moraes. Doar asa, la o tabla si un sprit. El nu poate obliga clubul sa introduca acea clauza in contract! Si, Becali a mai fost "sarit" in cazul Sepsi. Deci, se poate si fara clanul mafiot!!!
La puscarie cu voi, albanezilor!! V-o trage nea Jan urat de tot, moshu nu degeaba i se spune Lordu, stie el ce stie!! In plus, CONTRACTU e deja semnat de Moraes cu Gloria Bistrita, nu ii puteti introduce clauze in contract decat cu acordul ambelor parti!!! Asa ca lasati vrajeala, tot la nea Jan e cheia transferului!!!
Moraes nu stii in ce te-ai bagat, stai linistit si o sa vezi ce oferte o sa ai la vara. Strica contractul cu Becali pina nu e prea tirziu.........
Pai procuratorul panacot nu mai are licenta FIFA, asa ca cel mult ca Moraes sa semneze cu Victoras. Si apoi de ce e normal sa-l aduca in Ghena, ei sint doar mari dinamovisti! Padureanu e de multa vreme in clinciuri cu ei si asta de 10-15 ani. Se pare ca i-a dat in primire. Oricum unde apar ei, lasa o urma de mizerie si murdarie morala! Fotbalul trebuie eliberat de paraziti.
Presa olandeza anunta transferul fundasului Valerica Gaman de la U Craiova la Vitesse Arnheim! ://www.voetbalzone.nl/doc.asp?uid=136494
Moraes stai relaxat 6 luni,fa-te ca nu mai nimeresti poarta si la vara esti liber sa te transferi.Ce-o sa-ti faca ? Nu-ti da "salarul" ? Ha ha ha
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.