Alte știri din fotbal
Dorinel Munteanu CONFIRMĂ discuțiile cu echipa din Superliga: „Mă bucur că sunt pe lista lor”
0
Strategia lui Becali îl costă scump » Cât va plăti degeaba din iarnă
0
Universitatea Craiova - CFR Cluj, în etapa #19 din Superliga » Anunțul de ultimă oră din Bănie
1
U Cluj - Hermannstadt » Deschidere de scor în minutul 5 după o gafă uriașă
0
Știri din fotbal internațional
David Beckham l-a dat de gol pe Leo Messi după primul său titlu în MLS: „Mi-a spus că se gândește doar la asta”
0
King Kane! Atacantul lui Bayern atinge noi sfere » Proaspătul record stabilit
0
Napoli - Juventus, derby-ul Italiei în Serie A » Echipele probabile + cotele
0
Reacții abominabile la adresa jucătorilor Fiorentinei: „Să vă moară copiii de cancer!”
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
8
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Prezența la vot la alegerile pentru Primăria București 2025 la ora 14:00
Libertatea
Dezvăluiri bombă. Numele femeilor celebre care îl „vizitau” pe Adrian Mutu, ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Cum își bate joc de toate autoritățile suveranistul Cezar Avrămuță. Dosarul ...
Libertatea
Pancone tată,dacă ești așa nemulțumit,antrenează tu Rapid(moka) că tot ai vârsta pensionării : ))
Am remarcat si eu acelasi lucru. Sunt cenzurate cuvinte uzuale, absolut de bun simt. Vor, probabil, numai *** care nu spun nimic.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
lipsa lui tamas de langa el duce la iesiri din decor ..urat se comporta pancu ,un nimeni in momentul asta ca fotbalist si agita apele ..imediat cand am citit amintirile m-au navalit ,exact cand boneti fcaea istoie la dinamo (cu care a si ramas dealtfel) danciulescu si luchin a iesit pe post dupa un meci si au inceput sa agite apele .pusi de *** borcea si fratii dinamita impresari ..presa aservita acestora a ampificat situatia si boneti a plecat ..dupa el ma venit 3 ani de seceta si de lipsa de trofee el a adus in 2012 mai cupoa in fata rapidului si in iulie 2012 in fata cfr-ului ..de atunci saua dus numai *** la dinamo ...sigur rapid va retrograda si asta datorita lui Pancu si chibitilor batrani ,gen Nicolae,Sapunaru care ei sapa in tacere goarna lor e pancu ..daca il ddea afara pe pancu sant convins ca 99% rapid juca mult mai bine si evita retrogradarea ..asa il aduce pe sumudica si pancu ii face echipa ,sumudica va fi marioneta folcloristilor de pancu and co
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
GSP................fuge lumea in curand . O sa pierdet userii . Alooooooooo............nu se mai poate tine o dicutie normala ca , cenzurati tot . Ce software de cenzura folositi si cine o prgrameaza ? O sa ramaneti doar cu domnul AVOCADO pe forum .
Au cenzurat cuvinte care nu erau absolut nici o insulta . " *** " Deja a devenit ridicol forumul asta .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
" Cristi Pustai nu acceptă despărțirea amiabilă. Este dispus să plece, dar solicită plata tuturor salariilor până la vară, ceea ce înseamnă 35.000 de euro. Suma reprezintă salariile sale pe cinci luni, pentru că, până acum, i-au fost achitați doar 3.000 de euro, adică 40% dintr-un salariu pe o lună. Este printre cei care au primit cei mai puțin bani de la noul patron. "
*** ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Comentariul ala era pt tzusti_reloaded . El este un *** care , de vreo 3 zile o da cu ale lui . Numai *** in America profeteaza cu toate ca , totul este normal . Da prea mare importanta la toti nebunii care , scriu articole pe internet si care posteaza videos pe Utube . U dig now ?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
5 ani cu suspendare pentru coruptie si o amenda usturatoare? nu,nu noi am primit asa ceva de la uefa,confunzi rapid bucuresti cu fcsb
De vreo cateva luni bune incerc sa gasesc persoane care realizeaza *** sportiva romaneasca...articole halucinante pe prima pagina despre orice ,mai putin despre sport...s-au OTV-izat complet...Cu asemenea presa nu vom putea avea niciodata fotbal performant...pentru *** acesteia conteaza doar scandalul...***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.