Alte știri din fotbal
Gigi Becali a izbucnit în direct: „Pentru asta, Rapid nu va lua titlul niciodată! Dumnezeu va face dreptate”
2
A semnat și poate debuta vineri la Dinamo » Ce spune Andrei Nicolescu despre transferuri
0
Culise incredibile de la CCA în mazilirea lui Alexandru Deaconu: „Hațegan e zeflemitor, cu aere de superioritate”
4
FCSB plătea 100.000 de euro pe el în 2020, incredibil cu cine a semnat acum: „Tânăr, puternic și determinat”
0
Știri din fotbal internațional
UEFA a delegat arbitrul pentru FCSB - Fenerbahce » A acordat două cartonașe roșii și 7 galbene la ultimul meci
0
Adversara lui FCSB și-a schimbat antrenorul! » Fostul apărător, multiplu campion în Serie A, a semnat
0
Cassano intervine în sprijinul lui Chivu: „Înnebunesc de-a dreptul când îi aud!” » Ce transfer recomandă la Inter
1
Fostul președinte FIFA cere boicotarea Campionatului Mondial: „Evitați călătoria în Statele Unite!”
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Hubert Thuma își intensifică criticile la adresa lui Bolojan și scoate un ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
A fost Ștefan Kovacs agent secret al Securității și în perioada când îl ...
GSP SPECIAL
Sute de români sunt deportați din Germania: „Le-am tăiat ajutoarele ...
Libertatea
"Transferul lui Man la Parma este al meu 100%". Chiar evoluțiile fotbalistului să nu fi contat ?
*** ,alte subiecte(sportive)nu au . E ziar de SCANDAL
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
și trio penibil o crede, că l-a dat pe mai puțin când avea ea ofertă mai bună
De un an si ceva ea il astepta la poarta la palat!acum s-a trezit ca nu mai are intrare la el!Daca e desteapta se reorienteaza spre televiziuni sa isi faca vreo emisiune! Ca ar avea ce povesti din tineretzea ei atat de„agitata”!Daca nu,sa isi vada de copii!
Fa parca erai milionara, ce dracu plangi atata?
esti mai prost decat mos craciun. 13 milioane de euro a incasat Steaua din liga 1 pe el. este fake news treaba aia cu 11 milioane. iar uta fii sigur ca nu o sa ia nimic daca se duce in faliment. o sa vezi.
Felicitări! Cel mai bun, mai succint si, totodata, mai clar comentariu despre aceasta poveste. Nu mai e ninic de adaugat.
Circ total, bun de Netflix. Doar Man ne poate lamuri "ce si cum". Dar ar trebui sa stim toata povestea. Se pare ca Gigi este cel care l-a ochit pe Dennis - sunt sanse bune ca jucatorul sa fi fost impins de la spate sa semneze cu Prodan (Reghe entrenor). Daca a facut asa, licenta i-ar trebui retrasa. Gigi are multe pacate, dar cam spune adevarul, fara dulcegarii. Prodan e o impresara de duzina, care nu ar fi existat daca Reghe nu ar fi fost la Steaua. E lingusitoare si falsa, isi arata adevaratul caracter acum cand s-a oprit robinetul FCSB. Daca l-ar fi descoperit ea pe Man si l-ar fi adus la FCSB, si apoi ar fi rezolvat COMPLET transferul la Parma - da! Dar asa ... altcineva l-a gasit, altcineva a rezolvat afacerea cu Parma, si capusa asta vrea comision si 10% din salariul baiatului - PENTRU CE?? Nu uitati ca Parma a fost de acord sa negocieze direct cu FCSB, deci probabil nu au incalcat nici o regula.
se cearta de parca nu ar avea nici un ban. dezgustator! mai ales prodanca
Las-o nene, sa nu se „dezvaluie” de tot!Iar vrei sa-i vedem suncile tatuate?!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.