Alte știri din fotbal
„Parcă își bate cineva joc de banii lui Șucu!” » Fostul președinte din Giulești distruge strategia de transferuri a Rapidului, înainte de derby-ul cu FCSB
0
Fostul fotbalist de la FCSB a povestit cum a încasat peste 40.000 de euro din TikTok: „După divorț”
0
FCSB - Rapid, derby pe Arena Națională în ultima etapă din 2025. Echipele probabile + câte bilete s-au vândut
1
Momentul obscen trecut cu vederea la meciul lui Dinamo » Mesaj pentru Silviu Vexler, după ultima controversă din Parlament
0
Știri din fotbal internațional
Hansi Flick a „explodat” când a văzut cel mai bun „11” din lume: „O glumă! Trebuie să o spun”
0
Milan continuă să surprindă » Allegri se interesează de doi jucători puși pe liber de echipele lor!
0
Villarreal - Barcelona, în capul de afiș al etapei #17 din La Liga » Echipe probabile + cele mai tari cote
0
Promisiunea lui Neymar: „Vom face imposibilul. Alo, Ancelotti!”
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
1
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
1
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Raport servicii secrete SUA: Putin vrea acum să cucerească toată Ucraina și ...
Libertatea
Dieta nebună a unui pivot din NBA. Steven Adams își începe ziua cu șase ouă ...
Adevărul
Românul care a cucerit Cupa Africii pe Națiuni » Povestea singurului ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan vrea să facă un referendum pentru magistrați, cu o singură ...
Libertatea
Eu am avut noroc, am stat in Dr. Taberei, la vreo 10 minute de mers pe jos de Ghencea. Nici acum nu uit cum era atmosfera in ziua de meci, cu oamenii care plecau din toate colturile cartierului sa vada meciul, iar aproape de stadion era o imbulzeaza de nedescris. Veneau 15-18000 de spectatori pana si la meciurile de nimic. Imi amintesc de un meci cu Alba Iulia in Cupa, cred ca in 2001 sau 2002, erau 20000+ oameni, iar Alba Iulia era atunci in Divizia B. Legat de ultima fraza, baietii asta vor, baietii vor sa nu gandim si sa luam tot ce spun ei ca un adevar absolut. Nu avem dreptul la opinie, nu avem dreptul sa fim contra. Daca nu suntem cu ei, suntem gigisti, oi, sclavi. Daca nu suntem de acord cu ei, inseamna ca nu suntem stelisti, ci doar fan de rezultat.
E greu sa nu imi bat capul cand vad ca generalii care s-au infruptat 10 ani din club acum sunt baietii buni.
o tempora:) primul meu meci in templua fost unul ;prin 96 97, unul banal cu gloria bistrita:) pe urma au urmat calte cateva meciuri banale, pana la finala cupei cu rapid din 99, apoi alte zeci de meciuri, fie cu rivalii de moarte fie cu galata, bayern, lyon fiorentina, tska sofia etc etc sau in epoca `arenei nationale`, de la plzen la sporting sau lazio, ma mandresc cu sutele de meciuri vazute live, primele zeci vazute de la o varsta de 14 ani, desi nu locuiam in Bucuresti. Am ratat niste meciuri importante fiind plecat mult timp din tara, ma refer la meciul cu valencia spre exemplu, insa au fost multe momente frumoase. Momente pe care, conform peluzei tradatorilor din sud, ar trebui sa le uitam, si sa slujim de dl talpan si echipa noua infiintata in 2017:)
UEFA și FIFA decid la cine este palmaresul nu niste instanțe civile pline de corupți,care împreună cu generali burtoși speră să-l facă pe fraierul de jiji de niste bani doar că au o problema că nu sa întâlnit hoții burtoșii și *** cu fraierul de cioban care oricum este ii mai deștept că și ei.Pentru clonați de la Real Buc ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
nu te obosi ... ***! ia intreaba-l de palmares si vezi ce zice? o sa-ti explice foarte doct si cu privire inteligenta, ca FCSB e o clona, iar echipa aia din liga a 4a infiintata acum 2 ani sau habar n-am cand, este adevarata continuatoare a Stelei :)))))))) astia sunt incurabili in prostia lor, asa ca nu-ti bate capul.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Suporterii um 02103 au tabarat pe un negustor! Bolsevici!
Primul meci l-am vazut in 1992, un 6-0 cu Progresul parca (sper sa nu gresesc, 6- 0 a fost sigur). Apoi am mai vazut niste meciuri pe Ghencea, cu Brugge, cu Rangers, cu Dortmund, cu Aston Villa, cu Bastia, cu Dinamo K. ori cu St. Gallen. Doar prin Europa. Prin Divizia Nationala (ca asa se numea atunci) m-as rezuma la un 3-1 (celebrul meci cu peluza incendiata) si un 5-0 cu Dinamo, mai multe meciuri cu Rapid si alte sute de meciuri mai neimportante. Toate acestea pana in 2003. Din 2003 incolo un meci epic cu Liverpool, niste meciuri prin Uefa cu Lens, Halmstad, Betis, Rapid, Middlesbrough, Napoli, etc. prin Liga cu Real, Lyon sau Bayern, plus altele si alte sute de meciuri in Liga 1. Cred ca iti pot spune din toate echipele Stelei din perioada 1990-2018 cel putin 6-7 jucatori titulari (mai trece timpul, mai uit alti), cred ca pot vorbi despre Steaua si istoria ei cateva ore bune. Am cantat in peluze si tribune, am stat si la "cetateni" cum spun cei de la Peluza Sud, am fost si prin deplasari. Pot fi considerat suporter adevarat al Stelei ori doar voi sunteti detinatorii adevarului ?
dar csa steaua are palmaresul echipei asa steaua, sau cca steaua, sau csca? sau are palmaresul doar pentru perioada cand s-au numit steaua bucuresti?:)
Păzea ca a apărut avocatul piperanului Viorel fcesebistul cu același comentariu care al caracterizează , instanța sa pronunțat CSA înseamnă Steaua bucuresti câștigătoare a Champions league, și se numea CSA și atunci și atunci când a fost in finala cu milan deci istoria stelei 90 % din ea înseamnă CSA nu poți sa vi și sa cumperi un club de fapt doar jucatori pe o datorie intenționat făcută de Păunescu și sa deci proprietar pe club de fotbal și pe urma când sa aflat adevarul sa nu-ți comvina zi merci ca datorită numelui Steaua luat abuziv ți-ai făcut imagine ai câștigat după urma lui Respect justiția din România ca a făcut dreptate
SC FC fîcsîbī SRL, nu are nicio legatura cu Steaua. Respect maxim adevaratilor stelisti!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.