Alte știri din fotbal
Nicolescu le-a bătut obrazul fanilor lui Dinamo după ce a fost înjurat chiar de ziua lui: „Trebuiau să țină cont”
0
Veteranul lui FC Argeș a reacționat după thriller-ul cu Rapid: „Ne lasă un gust amar”
0
Singurul jucător de la Rapid care i-a impresionat pe Săpunaru și Ilie Dumitrescu: „O să mă repet de zeci de mii de ori”
0
Au făcut „praf” și meciul FC Argeș - Rapid: VAR-ul a fost, din nou, degeaba » Verdictul specialistului: gol anulat greșit și penalty acordat eronat în prelungiri
0
Știri din fotbal internațional
Mohamed Salah poate rămâne în Europa: ofertă astronomică primită de egiptean
0
Arne Slot, după ce Liverpool a suferit un nou eșec în Premier League: „Face parte din sezonul nostru”
0
Arbitru exclus de la Cupa Mondială după o investigație pentru agresiune sexuală: „Am cooperat pe deplin cu ancheta poliției. Este păcat că FIFA a decis asta”
0
Echipa românilor din Anglia s-a desființat după 20 de ani! » Motivul care a dus la dispariția clubului devenit simbol pentru diaspora
1
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
7
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
2
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Traian Băsescu, despre Ilie Bolojan: „Pentru mulți e un soi de Mesia”
Libertatea
Autostrada din mijlocul oceanului care costă 200 de milioane de euro pe ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Imagini noi cu podul peste Lacul Cernica de pe Autostrada A0 Nord: A primit ...
Libertatea
ai reusit sa ajungi la cacalin20. felicitari!
Uite ca nea Ovi are si prieteni ne certati cu justitia!:) Deocamdata!:)
Ți-am răspuns anticipat in postare.Completez doar că "acei câțiva fani" au maxim un neuron,și ăla pensionar...cât despre "instanțe",exact cum ziceam,de cacao...!!!...
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Aceleasi instante care elibereaza la greu politicieni corupti, criminali si drogati si de care , evident , sunteti foarte mandri. Instantele spotive internationale inca considera echipa ciobanului continuitoarea pe plan sportiv a Stelei. Ca sa nu mai vorbim de fanii din Romania.
Te-a deranjat rău adevărul, este!? :-)))
Îl doare în gara din Salonic pe Răzvan de deciziile duamnelor jiudecătorese. Mircea, Răzvan, UEFA, toată Europa, toți oamenii de fotbal din Romania (mai puțin câțiva foști fotbaliști buni, acum *** activi), toți jurnaliștii de atunci și de acum, toată Romania, în afară de câțiva hateri antisteliști - toți știu că FCSB este Steaua. Luați, bă, deciziile DEFINITIVE și înrămați-le, că alt folos nu văd să aibă. Lol!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
doar niste ex jucatori de la Steaua ,mai nou saracii ,sustin CSA ,muritori de foame care au simtit miros de cascaval ...trist cum inca unii traiesc in comunism !
thalpan si sluga lui cascalina sa se sesizeze !:))
emisiunea a fost moderată de nea Ovi, numa nea Răzvan n-a fost moderat deloc, n-a avut cine să-l modereze
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.