Alte știri din fotbal
A comis-o! Octavian Popescu a râs de convocările lui Hagi, apoi și-a șters reacția
0
Fostul mijlocaș al lui Dinamo a acceptat oferta lui Nicolescu și va antrena echipa a doua » Surpriză și la U19
0
Val de plecări la clubul din Superliga » Noul antrenor decide totul „din umbră”
0
Adrian Mihalcea numește cel mai bun atacant român: „Îmi place enorm”. Nu va fi în lotul lui Hagi
0
Știri din fotbal internațional
Lotul Senegalului pentru Campionatul Mondial » 19 fotbaliști din top 5 campionate europene
0
Îi ia Stuttgart vedeta lui Răzvan Lucescu?! » Anul trecut a fost scandal
0
„Chivu d'Italia” » Ce a făcut Sky Sport Italia pentru tehnicianul român
0
Antrenorul senzației FC Thun, dorit de o echipă din top 4 campionate europene
2
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
1
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Testul real de 700 km a scos în evidență adevărul despre mașinile electrice ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
aia sunt contractati inca din iarna, la alegerea lui contra. da, contra, lucescu, antrenori internationali. la ei nu conteaza pasaportul, si e in regula. la nationala, baza este tot din jucatori rodati afara necazul este ca antrenorul nationalei este un servitor al nasului si'al clanului bekalez. ca nu vede jucatorii buni de afara, si nu'i foloseste. prefera pe gaman si latoblegici. d'aia si rezutatele sunt tot...rumanesti.
@mplttev: Da, mă, da tu ce? Păi nu-ți e oleacă, când oare o să faci?
Da, nu comenteaza ca are doar un roman pe teren, dar cumpara inca 2 din Olanda :)). Oare daca il intrebau acum 3 ani, cand inca era selectioner, ce parere are despre o echipa ca Petrolul ce ar fi declarat???
BRAVO cracanici ...ai descoperit fotbalul pe nisip ....esti cel mai mare antrenor ( NORMAL ) DUPA TA CTU care a descoperit fotbalul :))
Razvane ti-a mai venit și tie apa la moară ? Vezi ca în continuare trebuie sa demonstrezi. Ai o echipa buna pe mana, vezi ce faci cu ea. Locul 2 nu e inca securizat.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.