Alte știri din fotbal
Câți spectatori vor fi la FCSB - Dinamo: „Pentru decembrie sunt cifre bune!” + Decizia finală pentru David Miculescu
0
„Mi-e rușine să mai ies în oraș!” » Jean Vlădoiu anunță schimbări masive la Slobozia: „Să vedem cine vrea să rămână”
0
Purece a „ciupit” tare după eșecul de la Galați: „Mă simt UMILIT! Fac un apel public la cei care conduc această echipă”
0
Oțelul - Unirea Slobozia 3-0 » Joga Bonito până în play-off! Slobozia se scufundă: spulberată și la Galați
1
Știri din fotbal internațional
Coincidență uluitoare la Mondialul 2026: meciul de deschidere din 2010 se repetă, chiar în aceeași zi a calendarului!
0
Prima reacție a lui Mauricio Pochettino, selecționerul SUA, după ce a văzut adversarele de la CM 2026, inclusiv România
0
Datele și stadioanele unde ar juca România la Campionatul Mondial 2026, dacă se califică » Distanțele sunt URIAȘE
4
SCANDALUL izbucnit după tragerea la sorți a grupelor CM 2026 » FIFA, acuzată că a încălcat regulamentul
1
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
Daca si meciul asta a fost decis de arbitru inseamna ca ai creierul neted rau amice...Teoretic presupun ca exista si ceva creier in capul tau.
S-a facut statistica. Ce spune ea ? Steaua e cea mai tinuta in brate de arbitrii. Citeste si matale si pe urma iti poti da cu parerea mai informat. Sa fiti sanatosi si sa reprezentati Romania cu rezultate bune in cupa campionilor. Asa cum ati facut-o de multe ori. Dar din pacate nu si in ultimul an.
Da ma, Steaua ratand penalty castiga cu 3-0......ai dreptate. Si nu e singurul penalty ratat. Toate acordate la scoruri de genul asta.... Vrei sa iti fac o schema sa intelegi si tu draga "cetatene din ploiesti" cum vine treaba asta? Adica pana acum Steaua nu a castigat NICI UN MECI din penalty, mai exact mereu a primit penalty (meritat!) atunci cand scorul era IMENS in favoarea noastra. Nu pot sa zic acelasi lucru despre alte echipe care au castigat din penalty meciuri (dinamo, petrolul, astra).
S-a gasit cine sa vorbeasca de penaltiuri :))))
Lucescu jr. o cioara care a zburat din Giulesti pana-n Ploiesti. Mare isprava.
Lucescu asta e un prost. Cu o gramada de ratari si ciori adunate de prin cine stie ce puscarii el crede ca e tare datorita unui arbitru care strica meciul cu un penalty dat usor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.