Alte știri din fotbal
Voluntari a bătut din nou Steaua și poate spera la promovarea directă
2
Reîntâlnire Gigi Becali - Stoican la opt ani de la meciul despre care patronul FCSB a spus că i s-a propus să-l cumpere: „Mă costa 200.000 de euro”
0
Zeljko Kopic, omul momentelor » Lecție de timing predată de Dinamo în duelul cu U Cluj
0
Andrei Nicolescu l-a făcut praf după meciul Dinamo - U Cluj: „Am auzit că e fan înrăit FCSB”
3
Știri din fotbal internațional
Everton - Liverpool, primul derby „Merseyside” pe „Hill Dickinson Stadium”
0
Bayern Munchen - Stuttgart în Bundesliga » Bavarezii pot să devină astăzi campioni
0
Cristi Chivu, la un pas de Scudetto! Când e programată marea sărbătoare a titlului
0
Gazzetta nu mai așteaptă căderea cortinei: „Cristian Chivu este în drum spre...”
1
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
16
Vremea se schimbă de săptămâna viitoare, o masă de aer rece se va extinde. ...
Libertatea
„Operațiunea Amurg”: Se pregătește o lovitură de stat împotriva lui Putin?
Adevărul
Cum a retrogradat-o ginerele lui Mussolini pe Napoli! » Peste nici doi ani, ...
GSP SPECIAL
Căsătoria pe durată determinată, inedita propunere a unei judecătoare. ...
Libertatea
Niciodată nu a avut importanta cine a fost antrenorul lui Kolozsvari Vasutas Sport Club, adică Clubul Sportiv Feroviar din Cluj, au contat numai valizele cu banii ale lui Arpi către PDL si Cotroceni ! ___________ În 2008, cel mai generos finanţator al PD-L la nivel naţional a fost, potrivit datelor publicate în Monitorul Oficial, „cetăţeanul” Arpad Paszkany, cu 1,45 milioane de lei.
Sper ca ai inteles doza de ironie din mesajul meu. Mai repede vine antrenor Cadu la CFR decat Razvan Lucescu. Na, ca le-am dat subiect de articol celor de la GSP. :)
Daca vreodata va veni la CFR, stie cheliosul de ce sa-l angajeze, a vazut performantele lu tasu si a zis sa-i ajute si pe ei, nu stiti ca RAZVANEL-PURADEL este baiatu lu' tata :))))))))))))))))))))))))))))) poate face un parteneriat cu tasu si ii aduce un Douglas Costa, Luiz Adriano sau un Mykhtarian ca si-asa la CFR este o etnie de portughezi decat de unguri :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Paszkany a declarat public pe toate posturile de sport ca Paulo Sergio va ramane la CFR si la anul, iar daca nu i-a campionatul sau nu-i duce intr-o cupa europeana deabia atuncia il da afara, asa se zvonea ca vine si la Dinamo ca-l cunoaste Anghelache pe Mircea si cika sa-i puna o vorba buna lu Negoita sa-l puna antrenor la Dinamo, asta este inca o fumigena marca ''JESEPEU''
Nu era comparatie ... primul este antrenor bun ... al doilea este inca in stadiu de nascut talent si mort speranta .
Iar sursele mele autorizate sustin ca portughezul va continua la cfr si din vara. Chiar paskany a spus-o ieri la tv. Mai lasati-ma cu sursele voastre.
Nici eu nu prea cred ....dar sincer mi-as dori !!!!....Iar faza cu Surdu, Florescu....chiar si Dani Coman ...la CFR , alaturi de Razavan ....ar fi cireasa de pe tort :))
Eu nu cred in stire . Si impartasesc ideea ca CFR-ul cu Razvan la timona trebuie sa aduca , eventual , super jucatori sa faca ceva ... daca vine alde Florescu si Surdu sunt morti din start .. :)))
Te rog eu frumos sa nu-l mai compari pe Andone cu....Razvanel....
Cu Porojan Cercelatul la CeFuRa antrenor, Steaua are asigurate titlurile de campioni numărul 25 , 26 si 27 ! Hahahahahahahahaha crapă ceangăul Alpin de ciuda .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.