Alte știri din fotbal
Pe mâna străinilor! Premieră pentru Superliga la start + Portugalia a trecut pe #1 în campionat
0
Gigi Becali se simte trădat de Florin Tănase: „Nu mă așteptam la așa ceva! Nici «la mulți ani» nu mi-a zis”
10
Prima zi la Dinamo pentru Alaa Bellaarouch: „Puțin obosit de la drum, dar foarte fericit”
0
Ciprian Deac, la prima apariție în noul rol: „Am avut emoții!”
0
Știri din fotbal internațional
Noua Zeelandă - Belgia: Reporterii GSP transmit din Vancouver » 2 goluri în Egipt - Iran
0
Final de coșmar! A gafat și a fost schimbat la pauză, la ultimul meci pentru națională
0
INCREDIBIL! La prima participare, Capul Verde merge neînvinsă în șaisprezecimile Mondialului! Vedetele Uruguayului pleacă ACASĂ
0
Decizia în privința lui Lionel Messi la Iordania - Argentina, meciul arbitrat de Istvan Kovacs
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
16
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Ilie Bolojan i-a răspuns lui Nicușor Dan, care a acuzat PNL că a generat un ...
Libertatea
Caz șocant în SUA. Un copil de 7 ani, care cântărea 116 kilograme, a murit, ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Specialistul în comunicare politică Gheorghe-Ilie Fârte, despre atacul lui ...
Libertatea
Ce sa faca Stoican domnule Zavaleanu si Muresan? Ce performante il recomanda? Numai nenorociri a facut pe la echipele pe unde a fost, voi va puneti baza intr un antrenor care are in cv retrogradarea unor echipe???? Sansa noastra era sa ramana Rednic si sa ne scape de petardele astea de jucatori!!!!
Budescu ar fi parfum in mijlocul terenului
Domnule Mureșan, faceți o ofertă corecta lui Budescu, am avea mare nevoie de un jucător ca el la mijloc. Cu 2, 3 salarii economisite de la jucătorii străini, aduceți un jucător de clasă. Nu contează ca a jucat la Fcsb.
E doar încercare de a lui zăvăleanu de a nu recunoaște incompetența lui și a lui mureșan și de a arunca vina la suporteri! De parcă einu au fost în club,au picat abia acum și .......ei sunt salvatorii! Unde au fost tot turul? Ca tot zic de dialoguri,colaborări etc.! Cine i a oprit toatătoamna sa dialogheze cu ei,cu rednic,cu jucătorii?
Jucătorilor care le e frica de suporteri sunt cei care stiu ca nu fac fata. Dacă au un pic de valoare și decență comportamentală, nu au de ce sa le fie frica. Dar dacă ei se remarca prin cântat manele pe youtube, petreceri și can-canuri mondene, dar pe teren cea mai buna realizare e statul pe teren 90 de minute ce se așteaptă? Sa vada ce critici primește Messi la Psg. Si e Messi....nu campionul din Potroacele din Deal....
Liga se mărește ca să aibă fcsb mai multe echipe gen botoșani,craiova,viitorul,să câștige odată campionatul,că altfel nu merge!
nu retrogradati! se mareste liga cu oricat este nevoie sa ramaneti voi.
Asta cu frica de suporteri,să o lăsați mai moale! Nu aruncați pisica în ograda suporterilor,ptr a justifica propria incompetență! Peste tot, în oricare campionat din Europa,dacă nu joci cum trebuie,dacă suporterii văd că jucătorii o lălăie ,se poate întâmpla mult mai rău! Luați exemple de jucători mari,din campionate puternice( ltalia,anglia, germania etc) care povesteau că le era frică să iasă pe stradă din cauza suporterilor! Voi cei aflați la cârmă nu ați știut să gestionați situația de la club iar acum aruncați vina pe cei care au scos clubul din ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Zavalene sa nu uit..... Dinamo a pierdut o buna parte din perioada de transferuri din cauza incompetentei dumitale!!!! ZAVALENE, TU, AI UITAT CA TREBUIE SA FACI DOVADA CA DINAMO ESTE ÎN INCAPACITATE DE PLATA..... nu doar sa trimiți o notificare!!! Vezi tu la FIFA și UEFA este nevoie de dovezi în spatele notificărilor!!!! DECI MAI UȘOR CU CAPACITATEA DE DE PERFORMANTA!!! Ai grija ca pici examenul.....
Zavalene o sa simți și tu ce înseamnă o echipa cu suporteri!!! E greu în fotbal și mai ales la capitala tata!!!! Dinamo nu este CFR!!! Și încă ceva.... Nu îți mai da atâta importanta.... Tu nu ai făcut un PLAN DE REORGANIZARE....AI FĂCUT UN PLAN DE EȘALONARE A DATORIILOR!!!! ceea ce ai făcut tu zavalene putea face orice amarat de contabil de societate!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.