Alte știri din fotbal
Mihai Pintilii i-a răspuns lui MM: „Aveam decența să-l sun! Alin, dacă doreşte să plece, poate pleacă mâine”
0
Jucătorii lui Dinamo și-au numit sportivii preferați: pe cine au ales Cîrjan, Pușcaș și Karamoko
2
FC Voluntari prelungește contractul accidentatului Alexandru Gîț: „Pe termen nelimitat!”
0
Ce scene în prelungiri la Chindia - Steaua! Oprița a sprintat spre Peluza Sud
13
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Ion Țiriac, dezvăluire din comunism: „Aveam pașaportul pe care 99% dintre români nu-l aveau!”
8
Florin Prunea are de 15 ani o amantă, soția îl desființează: „Să-i fie rușine, nu e un bărbat divorțat! Ce învață copiii de la el?”
15
Andreea Hanca a atras toate privirile la Liga Liceelor » Motivul apariției neașteptate în Polivalentă
3
Jucătoarea de tenis care a pozat în Playboy divorțează după 16 ani: „Diferențe ireconciliabile”
10
Ștefan, bărbatul din Brașov care a murit acasă după ce s-a prezentat la UPU ...
Libertatea
Momente de groază într-un cimitir din Slovacia. Familia a auzit zgomote din ...
Adevărul
Era idolul lui Dobrin! Cine a fost misteriosul Pericle Valeca, fotbalistul ...
GSP SPECIAL
Cum fac față vecinii bulgari la creșterile de prețuri după trecerea la ...
Libertatea
aha,FRF nu poate nimic inpotriva stelei...poate orice inpotriva altor echipe ! Pai la cat e de mare mafia stelista in tara asta se gaseste cineva sa puna la punct si FRF daca ar putea ceva inpotriva stelei !!!
Ce faci vierme ?
Ai ceva de spus gumarule ?
Da . El e casierul psiholog .
Ce psihologie ieftina aplica ieftinul asta :))))) Ba, direct pe mana lui Adolf...ala stii tu care si mai stii si de ce...rapidistule !!!
Ba acesta, dai impresia ca esti vreun nevrotic frustrat. De fiecare data cand cineva are alta opinie decat a ta, il faci mincinos in cel mai bun caz. Ce e cu tine bai baiete? Ai tu dreptatea absoluta si n-o stim noi? Ba asta si tu nici macar nu esti stelist. N-o mai da la stanga si la dreapta, am sesizat asta de ceva timp.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
gigistii sa-si vada de clubul lor. Stelistii se ocupa de STEAUA.
Esti mincinos nu a castiga procesul in afara granitelor acestei tari.
pe aceasta cale, rog frumos si ba chiar civilizat, ca dinamovistii sa-si vada de clubul lor maidaneza bucuresti, pentru ca devenim gelosi pe voi ca muriti de grija stelei ceva mai mult ca noi.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.