Alte știri din fotbal
Rapid a confirmat în premieră interesul pentru antrenor: „Ni-l dorim, o să luăm legătura cu impresarul”
1
Daniel Pancu și-a anunțat cu jumătate de gură plecarea de la CFR Cluj: „Nu ascund lucrul acesta”
0
Ce a făcut Elias Charalambous după a refuzat-o pe FCSB: „Am ridicat nivelul în ultimii ani”
0
Din Liga 2 la echipa națională într-un singur sezon: el este surpriza lui Gică Hagi pentru amicalele cu Georgia și Țara Galilor
2
Știri din fotbal internațional
Pedro, mesaj emoționant la despărțirea de Lazio: „Priveam în sus și admiram cu mândrie ”
0
Înainte de finala Champions League, Luis Enrique a numit „cel mai bun antrenor din toate timpurile”: „Într-o zi o să facă și asta”
0
Gabi Balint a dat pronosticurile înaintea barajelor pentru Conference League: „Va câștiga la două goluri diferență”
0
Surpriză în Anglia: Harry Maguire, exclus de la Campionatul Mondial » Fundașul a reacționat: „Am fost șocat și devastat de decizie”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Testul real de 700 km a scos în evidență adevărul despre mașinile electrice ...
Libertatea
Filmul tragediei din Bacău, unde un elev s-a înecat și a murit în pauză. ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
Jijica...in cazul in care nu stii..si esti un behehe...gazonul actual este 100%romanesc..plantat sau pus...dupa ce tu ai fost evacuat din templu.!!!!
Voi sunteți ușor de recunoscut, după culoarea pelerinelor: roșii și albe.
Nu il prea sufar pe Gigi dar cei de la csa sunt si mai rau... Uite asa se distruge o echipa.
Ce tâmpenie....și ne mirăm că ne bat luxemburghezi?...
Rapidul deține marca, numele, culorile, sigla. În ce an s-a înființat galeria fcsbiștilor?
templul Stelei este National Arena!
rapid s-a desfiintat oficial in 2016. ati ajuns sa sustineti o clona de partid. rusinea mondiala sunteti. si *** au fost expulzati din stefan cel mare. toate echipele care primesc stadion nou au fost expulzater. ultimul meci jucat pe ghencea,tot Steaua l-a avut in 2015.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Fcsbiștii au fost expulzați din Ghencea.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
nu cred asa ceva..au dat gazon la casoleta ?? sa mearga oamenii sa-l sadeasca pe NA ca acolo e nevoie.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.