Alte știri din fotbal
FC Argeș și-a depus dosarul pentru Europa » Iată stadionul pe care ar juca în preliminarii, dacă sezonul de vis continuă!
2
Giovanni Becali și culisele uluitoare ale transferului de 3 milioane $: „Deschide și aruncă banii pe geam, în vânt!”
4
Coșmar cu repetiție! Camp Nou este tărâmul umilințelor pentru antrenorii englezi
0
Nicolescu a vorbit degeaba! Dinamo anunță că merge la UEFA
12
Știri din fotbal internațional
Notele primite de Radu Drăgușin, folosit fundaș dreapta în Tottenham - Atletico Madrid: „A ieșit în evidență ca un deget amorțit”
0
„Sferturi” de vis în Liga Campionilor » „Optimile” s-au încheiat fabulos: aproape 6 goluri pe meci!
16
„Anfield” ca în vremurile bune: Liverpool a năucit-o pe Galatasaray după pauză. Urmează „dubla” cu PSG
1
Florinel Coman, învins de penultima clasată
0
Lifestyle
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
9
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
3
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
6
Taxa pe apă care va scumpi pastilele: Simona Cocoș avertizează că românii ...
Libertatea
„Judecați-l ca pe un criminal de război”. Un loialist al regimului lui ...
Adevărul
Uluitor: căpitanul Africii de Sud a venit să dea probe de joc în liga ...
GSP SPECIAL
China forjează un material de 10 ori mai puternic decât oțelul: un cablu de ...
Libertatea
"Femeile reacţionează haotic, reacţionează la impuls"...deloc misogin
Daca vrei sa te mai speli de rusine,treci pe la frizer,poate cumperi si o lama de ras.
Mama cati "barbati" adevarati sunt pe aici. Adevarati masculi alfa.
Dar din care rapidiști o fi? Fecerist din bd. Lacul Tei, afecist, frumos nebun?
Da, mă, aș fi plesnit-o! În momentul ăla își afla limitele și se gândea de două ori înainte de a ridica mâna la adăpostul pavezei că e femeie! Nicio individă de genul ăsteia nu respectă un bărbat care poate fi tăvălit în toate modurile. Astea vor bărbați de care să le fie frică!
Stiri de 2 bani , mediatizati toate mizeriile la propriu si la figurat , in timp ce sportul ramane pe planul doi . Pe cine intereseaza astfel de stiri ce se incadreza in categoria : " de citit pe buda " intr-un ziar care se spune ....ca ar fi de sport !!!??
Bai alexa ce ai clarificat tu si noi nu stim .....pampalaule
Băi Dănuț, ești penibil și confirmi zicala,,cârpele cu care speli jos nu se apretează”.Sigur, nu se face să lovești o femeie, dar aici e vorba de o agresiune umilitoare. Ai fost umilit public ca ultimul om fără nicio reacție(măcar de apărare, nu de atac) ceea ce demonstrează că ești un om slab, dispus să suporți orice fel de umilință pt niște avantaje iluzorii. Aici s-a văzut relația stăpân-slugă. D-aia zic că ești penibil. Mai bine tăceai decât să dai un asemenea comunicat hilar, parcă scris de prodanca. Căci aceleași idei grețoase le susținea și ea pe la tv.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ba, voi astia care spuneți ca e "femeie" , daca ati fi pățit la fel, ce ati fi făcut? ati fi plesnit-o? daca da, felicitari, sunteti mai putin femei decât alexa!!!
rapidistii de tastatura ca legenda visina :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.