Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a revenit în România și a spus totul despre despărțirea de Dinamo: „Acum nu mai trebuie să intri pe Google ca să mă cauți”
3
Bombă la CFR Cluj! Ioan Varga trebuie să-i plătească o avere jucătorului aruncat peste bord de Dan Petrescu: „Tratament abuziv, vădit nelegal”
0
Hermannstadt s-a despărțit de jucătorul adus în iarnă! Anunțul oficial al sibienilor după retrogradarea în Liga 2
0
FCSB a transferat cel mai bun marcator din afara careului mare!
3
Știri din fotbal internațional
Șoc la supermarket în Mexic: ce cumperi cu 100 de lei la București vs 400 de pesos în CDMX
2
Haos uriaș înaintea startului Cupei Mondiale! Mii de protestatari au blocat drumul spre stadionul meciului de deschidere
0
Măsuri extraordinare în ajunul deschiderii Mondialului » A dat decret prezidențial pentru telemuncă obligatorie!
0
Primire șocantă de care au avut parte belgienii în SUA » Americanii i-au percheziționat la sânge chiar pe pistă!
2
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Un acord cu Teheranul s-ar putea semna într-o săptămână sau în câteva luni, ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Condamnarea definitivă a medicului Dorel Săndesc, anulată de Înalta Curte ...
Libertatea
Foarte CORECT comunicatul. In special la partea DOAR PE STADION PUTEM Fi AUZITI. TOATA lumea la stadiona, TOATA lumea ALB si ROSU, TOATA lumea DINAMO !!!!
sper totusi ca negoita sa nu reactioneze si el nervos, si sa plece ca porumboiu, de pilda. adica ar fi chiar dramatic ca un campionat al unei tari sa insemne doar o singura echipa.
La noi e liniste inclusiv la meciuri ne place cu nea Gigi care e om bun pentru ca fara dansul spiritul nostru fcsbist ar disparea plus ca asteptam finantarea promisa sa ne constituim iar la nevoie sa pornim si valuri organizate. Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei!
Nu pleca Negoita!!! Cu tine, lipsa trofeelor este asigurata!
bah , n-o avea el petrol in curte , o fi strans la punga , dar nimeni nu-i poate lua meritul de a fi salvat dinamo , cand clubul era intr-o situatie mai critica decat rapid ... e treaba lui cum a pacalit statul cu 17 milioane de euro , insa orice om de fotbal poate da acelasi verdict : fara negoita , dinamo era istorie
ASA MAH CAINILOR... PI EL..ASA NU SE MAI POATE..EU IL SFINTESC DE MAI MULT DE UN AN PE POKEMON GO... MAI BINE MAI TARZIU DECAT NICIODATA..POKEMOANE.. TIC TAC..TIC TAC..THE TIME OF YOUR LIFE..IS RUNNING FAST..VVM..LMRP.. FRATE ADVENTIST..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.