Comentarii (30)
1498434707123363
Dumitru Neculai  •  09 Mai 2018, 08:31

bai lovine jucatorul poate fi schimbat orcand de antrenor numai ca ca dica nu a ajuns antrenor daca ea halgian al bagaan minutul 15 sil scotea an minutul 20 CE tupeu pe voi cum adica antrenorul sa antrebe jucatorul cand poate fi schimbat VINA e la becali contractul financiar an functie de randament

137729076992236
Conache Pavel  •  09 Mai 2018, 06:32

Florine, Budescu a inceput inca din minutul 1 cu "calcaie", pierdea mingii si nu facea nimic la recuperare. o avea calitati de fotbalist dar le arata foarte rar.

albalbastru72
albalbastru72  •  09 Mai 2018, 02:05

Lovine,Budescu asta nu poare duce un meci intrg pentru ca e oputoare si nu se antreneaza,pe linga ca e batrin.

ge0x
ge0x  •  08 Mai 2018, 23:11

Pai ce ma e treaba fundasului sa dea gol, fie si din 5 metrii? Pai campioana care se vrea a fi fcsb are o ocazie tot meciul cu Iasul?? Jocul fcsb ului e egal cu zero. Pacat ca nu a intrat Dinamo in playoff ca ii rupea. E haos total la steaua. Asta pt ca nu au antrenor si pt ca patronul habar N.are de fotbal. Gigi a stricat jucatorii. El e singurul vinovat

petre47
petre47  •  08 Mai 2018, 22:17

Ce se intampla la FCSB? Este clar: dupa ce a luat "crema" jucatorilor din liga 1 - ca pelicanul - Gigi n-a stiut sa se descurce cu 25-30 jucatori in ograda; acum da vina pe ei. Pai, cand 10 jucatori din lot n-ajung nici pe banca de rezerve, ce fac ei? Viata de mahala: freze, gagici, masini!

balauru48
balauru48  •  08 Mai 2018, 21:58
Postat de florar pe 08 Mai 2018, 21:57

Adica impresarul ne spune ca Budescu se pastra pentru a doua repriza? Dar ce era meci de retragete? O repriza pentru unii si cealalta pentru ceilalti?

Impresarul spune ca Budescu a castigat cateva meciuri fara de care clona gigista era in play out.