Postat de John Milne pe 08 Mai 2018, 19:03

stark  •  08 Mai 2018, 19:14

La FCSB este o placere sadistica sa umilesti pe cei care nu se supun total stapanului suprem. Budescu a declarat recent ca nu e multumit si acum plateste. Voi de ce credeti ca stelistilor li s-au aruncat invitatiile pe jos? Pentru ca nu erau de acord cu stapanul dictator puscarias iar lui, credincios cum este, ii place sa umileasca pe cei care nu sunt de acord cu el.

1490362427759876
Radu-anton Bunel  •  08 Mai 2018, 19:45

Ai grija Dica ...! Te sapa vulpoii astia batrani! Toti vor pleca si te vor lasa cu buza UMFLATA Lasa-i in afara lotului in ultimele etape si joaca cu cine este FCSB-ist si vrea Campionatul ! Bafta in ultimele etape ! Sunt Argesean si Stelist si ....?!?!

valeri.gazaev
valeri.gazaev  •  08 Mai 2018, 18:47

O multitudine de factori influenteaza rezultatele. Sa nu uitam ca ultimul titlu castigat de fcsb a fost cu gigi in puscarie. Dica a antrenat anterior in liga 3 , saltul e prea abrupt. Astia sunt 2 factori. Importanti ! Posibil sa mai fie si altii..

1498434707123363
Dumitru Neculai  •  09 Mai 2018, 08:31

bai lovine jucatorul poate fi schimbat orcand de antrenor numai ca ca dica nu a ajuns antrenor daca ea halgian al bagaan minutul 15 sil scotea an minutul 20 CE tupeu pe voi cum adica antrenorul sa antrebe jucatorul cand poate fi schimbat VINA e la becali contractul financiar an functie de randament

137729076992236
Conache Pavel  •  09 Mai 2018, 06:32

Florine, Budescu a inceput inca din minutul 1 cu "calcaie", pierdea mingii si nu facea nimic la recuperare. o avea calitati de fotbalist dar le arata foarte rar.

albalbastru72
albalbastru72  •  09 Mai 2018, 02:05

Lovine,Budescu asta nu poare duce un meci intrg pentru ca e oputoare si nu se antreneaza,pe linga ca e batrin.

ge0x
ge0x  •  08 Mai 2018, 23:11

Pai ce ma e treaba fundasului sa dea gol, fie si din 5 metrii? Pai campioana care se vrea a fi fcsb are o ocazie tot meciul cu Iasul?? Jocul fcsb ului e egal cu zero. Pacat ca nu a intrat Dinamo in playoff ca ii rupea. E haos total la steaua. Asta pt ca nu au antrenor si pt ca patronul habar N.are de fotbal. Gigi a stricat jucatorii. El e singurul vinovat

petre47
petre47  •  08 Mai 2018, 22:17

Ce se intampla la FCSB? Este clar: dupa ce a luat "crema" jucatorilor din liga 1 - ca pelicanul - Gigi n-a stiut sa se descurce cu 25-30 jucatori in ograda; acum da vina pe ei. Pai, cand 10 jucatori din lot n-ajung nici pe banca de rezerve, ce fac ei? Viata de mahala: freze, gagici, masini!

balauru48
balauru48  •  08 Mai 2018, 21:58
Postat de florar pe 08 Mai 2018, 21:57

Adica impresarul ne spune ca Budescu se pastra pentru a doua repriza? Dar ce era meci de retragete? O repriza pentru unii si cealalta pentru ceilalti?

Impresarul spune ca Budescu a castigat cateva meciuri fara de care clona gigista era in play out.