Alte știri din fotbal
Veste proastă pentru Dinamo: titularul incontestabil s-a accidentat cu Petrolul » Cât va lipsi de pe teren
0
U Cluj putea rata transferul fotbalistului din Champions League. Mijlocașul i-a fost propus unei echipe din Spania, dar a ajuns în Ardeal
0
Decizia finală în cazul Denis Drăguș: FRF a aflat dacă va putea juca cu Turcia
0
Neașteptat » Dorin Goian numește cel mai bun fundaș central din Superliga: „Va ajunge la națională”
0
Știri din fotbal internațional
Fotbalistul suspendat pentru dopaj a cucerit-o pe actrița din America: „Te completează atât de bine”
0
Paul Anton, mesaj clar despre națională: „Nimeni nu m-a căutat” + ce spune despre Dinamo
0
A doua zi după FCSB - Fenerbahce, au bătut palma pentru cel mai scump transfer din istoria clubului!
0
Cristi Chivu riscă să rămână fără un titular! » Liverpool dorește de la Inter înlocuitor pentru Jeremie Frimpong
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Gardul de la Palatul Parlamentului va fi demolat: „Bani aruncați pe geam. ...
Libertatea
Autostrăzile A7 și A8, integrate în planurile NATO. Detalii despre ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
A murit și fratele lui Tal Berkovich, fosta concurentă de la „Chefi la ...
Libertatea
Capitolul la care nu au rival?Il stie oricine se uita la meciuri:Arbitrajul nene!Sunt asi,in arbitri!
Fără rivali, dar pe locul.3
A sosit regele droagui galben si acum sunt toti foarte zglobii !!! Sa va fie rusine !!!
Multi dar slabi.E ca si cum te duci la mall si din 23 de insi care intra,vreo 10 sint eligibili la U21.Dintre toti astia care i-ati insirat mai sus doar Man poate intra in anurajul echipei nationale de tineret,restul au doar virsta sa o faca.
N-ai priceput ceea ce ai citit. Era vorba de Craiolguta.
N-au rival la locurile 2-3...:))))
Echipa mare de talie europeană precum Steaua trebuie sa aibă obligatoriu și o academie tare și acum Steaua are! Asta se vede in liga a I-a, s-a văzut in cupa cu catelusii milițieni insolvenți și s-a dovedit clar și in liga a III-a, unde Steaua a folosit echipa a treia, cu copii de 17-18 ani in meciul cu făcătura amatoare a Cazarmii sovietoide, care s-a prezentat cu o adunătura de recruți aproape de trecerea in rezerva, tot felul de refuzați, eșuați, neocupati, strânși cu arcanul de UM si primind solda, papa gratis și alte avantaje din banii nostrii, din banii publici! Incredibil si inadmisibil in UE, România fiind excepția rușinoasa unde încă mai exista sinistrele cazemate sportive anacronice ale armatei și miliției! Pana când ?
Noroc? Straton nu face parte din echipa? A trecut din întâmplare prin dreptul porții și s-a lovit mingea de el? Mai lasă frustrările!
În meciul cu CSASteaua,FCSB=STEAUA a folosit juniori necunoscuți cu excepția lui Ardelean.Să fim concentrați la meciul de calificare cu Liberec.E greu.Se speră la testul următor să iasă”negativi”cât mai mulți jucători.
Golul de 3-0 a fost golul victoriei? Asta după ce nu au primit penalty câteva minute mai târziu? Craiova, o vede toată țara, de vreo 20 de meciuri numai cu ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.