Comentarii (18)
parpalache
parpalache  •  21 Septembrie 2020, 19:34

Capitolul la care nu au rival?Il stie oricine se uita la meciuri:Arbitrajul nene!Sunt asi,in arbitri!

10aripa
10aripa  •  21 Septembrie 2020, 18:31

Fără rivali, dar pe locul.3

1085142254851798
Florin Chindea  •  21 Septembrie 2020, 13:52

A sosit regele droagui galben si acum sunt toti foarte zglobii !!! Sa va fie rusine !!!

albalbastru72
albalbastru72  •  21 Septembrie 2020, 13:14

Multi dar slabi.E ca si cum te duci la mall si din 23 de insi care intra,vreo 10 sint eligibili la U21.Dintre toti astia care i-ati insirat mai sus doar Man poate intra in anurajul echipei nationale de tineret,restul au doar virsta sa o faca.

emil1986
emil1986  •  21 Septembrie 2020, 13:10
Postat de Eugen Iustin pe 21 Septembrie 2020, 09:42

Golul de 3-0 a fost golul victoriei? Asta după ce nu au primit penalty câteva minute mai târziu? Craiova, o vede toată țara, de vreo 20 de meciuri numai cu ***.

N-ai priceput ceea ce ai citit. Era vorba de Craiolguta.

10209355191619210
Dani Dany  •  21 Septembrie 2020, 12:14

N-au rival la locurile 2-3...:))))

108022913946097
Traian Pavelescu  •  21 Septembrie 2020, 12:02

Echipa mare de talie europeană precum Steaua trebuie sa aibă obligatoriu și o academie tare și acum Steaua are! Asta se vede in liga a I-a, s-a văzut in cupa cu catelusii milițieni insolvenți și s-a dovedit clar și in liga a III-a, unde Steaua a folosit echipa a treia, cu copii de 17-18 ani in meciul cu făcătura amatoare a Cazarmii sovietoide, care s-a prezentat cu o adunătura de recruți aproape de trecerea in rezerva, tot felul de refuzați, eșuați, neocupati, strânși cu arcanul de UM si primind solda, papa gratis și alte avantaje din banii nostrii, din banii publici! Incredibil si inadmisibil in UE, România fiind excepția rușinoasa unde încă mai exista sinistrele cazemate sportive anacronice ale armatei și miliției! Pana când ?

orlick
orlick  •  21 Septembrie 2020, 10:22
Postat de univ_craiova1 pe 21 Septembrie 2020, 08:07

Noroc cu straton ca altfel iar aveam scor de tenis:))) și steaua a bătut azi echipa secundă a oierului

Noroc? Straton nu face parte din echipa? A trecut din întâmplare prin dreptul porții și s-a lovit mingea de el? Mai lasă frustrările!

corectu
corectu  •  21 Septembrie 2020, 10:05

În meciul cu CSASteaua,FCSB=STEAUA a folosit juniori necunoscuți cu excepția lui Ardelean.Să fim concentrați la meciul de calificare cu Liberec.E greu.Se speră la testul următor să iasă”negativi”cât mai mulți jucători.