Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova, ironie la adresa FCSB după faza controversată: „Detectivul” care aprobă golul 2
0
OUT! Alin Toșca și-a reziliat contractul după doar trei meciuri
0
Mihai Stoica, atac la un fost arbitru: „Îl cunosc. Poate să fie obiectiv vreodată?”
15
Presa din Kosovo, anunț important despre viitorul lui Meriton Korenica
1
Știri din fotbal internațional
La povești cu Sorin Frunză: ce nu știai despre Urziceni
FCSB, victorie clară la Galați
Chivu se distrează în Serie A
Lindsay Vonn, accidentare teribilă
Bergodi a sărit la bătaie
Sorana, campioană la Cluj
„Nestemata” de la FCSB
Încep JO de iarnă
Reprezentație alb-vișinie la Sibiu
Mesajul lui „Il Luce”
Lifestyle
Vedeta-model la Jocurile Olimpice a câștigat peste 20 de milioane de dolari, doar 1% din premii!
4
A reprezentat România la Jocurile Olimpice, iar acum este comentatoare la Milano-Cortina » Câștigă bani și din platformele pentru adulți
0
Bîrligea a ieșit aseară în fața locuinței și a scris două cuvinte mari pe zăpada de pe stradă
9
Stupoare la TV! A câștigat bronzul, apoi i-a lăsat mască pe spectatori: „Acum 3 luni am făcut cea mai mare greșeală din viața mea”
2
Nicușor Dan a semnat decretul de pensionare al judecătoarei Ionela Tudor, ...
Libertatea
„Nu mai e ca înainte”. Mărturiile românilor dintr-o țară europeană renumită ...
Adevărul
Incident grav în bazinul de la Brașov: „L-au lovit pe copil în apă cu ...
GSP SPECIAL
Ce nume vor avea magazinele Carrefour, după ce au fost cumpărate de frații ...
Libertatea
pai cind ii spunea CIRTU,ca el a retrogradat -o pe stiinta prima data ,zicea lumea ca este nebun.nici-o data nu l-am considerat antrenor bun,pt ca ce a cistigat a cistigat aranjat.forta stiinta!!
hm, ciudat ca Arpy a declarat in direct ca Rednic nu va pleca, iar daca nu va face ceva sezonul asta, sigur va face la anul. In plus, nu stiu ce clauze de performanta si reziliere are Rednic in contract, m-as mira sa poata fi demis asa usor si ieftin cum visati voi
nu conteaza scorul cat conteaza faptul ca CFR nu ajunge la poarta adversa. nu ca o scuza dar asta este rezultatul schimbarilor masive. da, echipa se va redresa, dar prea tarziu, si probabil va termina asa pe locurile 5 - 10. asta daca nu il schimba pe Rednic. daca il schimba acum pe Rednig termina pe 7 - 12.
Tu du-te cu chiftele la Jiji si lasa-ne pe noi cu ale noastre!
de aici si pana la sa'i puneti cuvintele astea in gura sub forma de declaratie e distanta mare! ar trebui sa va fie rusine ca scrieti in halul asta! treaba asta se numeste dezinformare, manipulare a informatiei si este specifica aspectului artistic (beletristica, poezie, film, etc)! treaba asta ar trebui sa fie COMPLET inexistenta in gazetarie si stiri, mijloace NEUTRE de informare a populatiei! se pare ca mai nou trebuie introdus un fel de juramantul lui hipocrate si la cei care termina facultatea asta obosita, nu doar medicina! JUR SA NU INVENTEZ CHESTII, JUR SA NU MANIPULEZ INFORMATIA PENTRU A DA NOI INTELESURI, ETC! sunteti penibili!
declaratia lui trica este inventie gazetareasca. el a refuzat sa comenteze dar a raspuns la niste intrebari (retorice) puse repetat de ivanovic&co. a fost intrebat cand a mai vazut un joc atat de slab sau daca a vazut vreodata, omul a zis nu. dupa ce a refuzat sa comenteze evolutia, a fost intrebat ce ar fi facut el daca ar fi fost antrenorul echipei si s'ar fi jucat asa. a zis ca el probabil ar fi plecat de rusine. a fost intrebat daca ar vrea sa fie in pielea lui rednic acum si a zis nu. a fost intrebat daca s'a intors in romania sa negocieze cu cfr dar a refuzat sa comenteze. cand a fost intrebat daca ar accepta, a zis ca are telefonul deschis si cfr in inima!
Tz, tz, tz....imi pare rau pentru biletul tau dar asta e! Fii barbata!:)))
Ce mai faci diana?
Este Iancu la meciul cu Valencia !!
Aha!Totusi articolul nu are vreo legatura nici cu Steaua.Totusi ala din poza e Iancu?Cam are fata lui...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.