Alte știri din fotbal
Cătălin Cîrjan numește ce are Dinamo de îmbunătățit „dacă vrem să ne batem la titlu”
0
Ștefan Târnovanu, după remiza din derby: „Trec etapele și nu adunăm puncte” + Momentul cel mai dificil: „Am fost puțin inconștient”
0
Încă o pierdere pentru FCSB » Elias Charalambous a confirmat accidentarea titularului
0
„Cel mai bun din campionatul nostru” » Ilie Dumitrescu a dat verdictul după derby-ul FCSB - Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Salah tună și fulgeră după meciul cu Leeds: „Vor să mă arunce sub autobuz”
0
Dezastru pentru Feyenoord, în ciuda victoriei zdrobitoare 6-1 » Emoții teribile înainte de meciul cu FCSB
0
RB Leipzig a făcut „set alb” în Bundesliga cu o echipă de Liga Campionilor!
0
Sparta Praga, victorie DRAMATICĂ înaintea deplasării la Craiova » Fostul jucător din Superliga a dat lovitura
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
7
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Scenă crâncenă pe o stradă din Ucraina: polițiști atacați de un pitbull al ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Brazii de Crăciun din Danemarca au invadat piețele din București. Cât costă ...
Libertatea
@englezu priveste realitate , Dinamo a fost echipa in insolventa.Indepartea lui Rednic cu toate pretentiile sale a fost o alta greseala.ai incredere in Dinamo, in cativa ani o sa fie la nivelul care ti-l doresti....
Încerc să înțeleg și alte păreri, care nu se potrivesc cu ale mele. Deci, dacă Negoiță era un mare bussinesman, de ex., nu se " baga" la Dinamo, o afacere nerentabilă. Dar brandul Dinamo a crezut că-i va aduce notorietate si desigur ... bani ! Dar lucrurile nu au stat așa. Sa ma explic : de ce nu se " baga " de ex. Ion Tiriac, care a fost dinamovist pur- sânge ? Revin : capitalism înseamnă profit ! O.K. Dar, când intri în zona " fotbal ", trebuie să ții cont si de fenomen ! Eu zic, ca Negoiță este un ageamiu în materie de fotbal, cred că nu se pricepe mult nici în afaceri ( în România se poate, dar afara ... ), Așa ca suporterii îl privesc prin prisma rezultatelor în sport si mai puțin ii interesează cât câștigă el de pe urma fotbalului. Va rămâne si el un pasager în mintea suporterilor, dacă nu vă face performanță în fotbal ! Dacă va face si in afaceri, cinste lui ! Noi, fanii dinamoviști, privim prin prisma rezultatelor sportive. Cu stima, un fost jucător AMATOR de fotbal din epoca comunistă ! Cu stima, N.D., alias " englezu" .
@englezu de foarte putine ori sa scriu despre un articol care este vizata o echipa pe care nu o simpatizez, dar nu pot sa nu observ rautati din partea unor suporteri care cred ca detin adevarul sau solutille.Negoita a slavat Dinamo in limita posibilitatilor. Vina este a lui Negoita pana la un punct ,ca si la Steaua ca lucreaza cu oameni incompetenti. El investeste cat il tine plapuma, daca asa zisul director, nea cutare, nu este capabil ca la un club de talia lui Dinamo sa aduca oferte pe masuar valorii jucatorilor , nu este vina lui Negoita ca vinde foarte ieftin sa se carpeasca financiar!oricum, Dinamo la ce bani a investit a avut un joc superior FCSB-ului !repet, singura vina a lui Negoita este ca lucreaza cu oameni incompetenti in jurul lui, doar ca au fost mari jucatori...etc
Repet pentru a n-a oară : interesele suporterilor nu coincid cu cele ale patronilor ! Suporterii dinamoviști vor o echipă competitivă, să joace în Europa, patronul vrea ... bani, cât mai mulți bani ! Suntem in plin kanibalism, unde nu mai există moralitate, tradiție, iubire, etc. Mai greu pentru generația mea, care deși a trăit în comunism, parcă era mai multă moralitate, credință, pasiune, iubire, etc.
Rednic,asai ca doare cand incepi sa te indrepti?las-o ca macane ,tu ce ai facut cu Lazar, lai imprumutat la...sti tu unde!!!!cand antrenai Dinamo . Strambule!!!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
REDN8C=JIJI BECALI =ESCROCHERIA PROTEJATA DE LEGEA SPORTULUI
Revin si spun ca vei antrena pe Dinamo intr-o alta viata cu comision sau fara 10%,20&,30% ,Da poate ne spui cu valiza de la CFR cum ai inpartito,cu comision sau ca in BD!Sau pote ne spui cum a fost cu Lazio Drept nu Stramb!Va supara ? Si pe noi suporteri ne supara ce faceti voi si nu prea uitam as ca ia-l pe Anganovici cu comision20% si lasa-ne ! Da cu Fay cum a fost cu comision?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.