FOTBAL » LIGA 1 » DINAMO - PETROLUL, DUMINICĂ DE LA 21:30, ÎN DIRECT LA DIGI SPORT ŞI LIVETEXT PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
Cadu, mesaj clar după victoria din derby: „E cel mai bun din țară. Acum mă voi duce în Portugalia”
0
Cordea dezvăluie ce s-a întâmplat la vizita lui Ioan Varga: „Ca să nu mai vorbească lumea”
0
Daniel Pancu, exasperat: „Când îl văd, îmi vine să o iau pe partea cealaltă” » A calculat în procente șansele lui CFR la titlu
2
Acuzații după CFR Cluj - U Cluj: „Kovacs duce mâna la buzunar și i-au zis de la VAR să nu-i dea!”
4
Știri din fotbal internațional
Răzvan Lucescu a pierdut incredibil finala Cupei Greciei: PAOK, învinsă în prelungiri de OFI Creta
2
Arsenal - Newcastle 1-0 » „Tunarii” câștigă chinuit și revin pe 1 în Premier League: Arteta s-a descătușat
0
Răsturnare în Manchester City - Southampton, iată prima finalistă a Cupei Angliei!
0
Istorie în vecini! Ludogorets ratează titlul pentru prima oară după 14 ani
1
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
MApN explică de ce avioanele Eurofighter nu au doborât drona rusească ...
Libertatea
Gătitul ca în Epoca de Piatră a devenit o modă globală: bucătari din ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un general român, fost comandant NATO, critică dur neinterceptarea dronei ...
Libertatea
RESPECT REDNIC! RESPECT BONETTI!
NU MAI FACE GLUME PROASTE STRAMBULE ....!!!!! CATALIN MUNTEANU NU MAI JOACA FOTBAL .....!!!! SAU NU MAI POATE , SAU NU MAI VREA .....!!!! ROTARIU JOACA MAI BINE CA EL LA 50 DE ANI ....!!!! TREBUIE EXCLUS DIN LOT .....!!!!
Rednic este antrenorul cel mai bun pe care l-a avut Dinamo!! Matura cu stelemuia pe jos, oricand...
Coane,nu te supara dar explica-ne si noua sa nu murim prosti,ce-s aia PRICEPATORI ???
salve profesore. ce mai zici? ce e cu nickul ala ?
Salut Cristi. Nu stiu daca generalizezi sau nu, insa eu m-am saturat sa le explic acelora de pe aici, care-si dezvolta stima de sine intr-un mediu virtual. Nu e decat o dovada ca la fotbal si la politia, spune-se, se pricepe toata lumea. Asta e si motivul pentru care intru mult mai rar. Ineptiile de-aici nu au nevoie de niciun contra-argument. Unele sunt doar niste insiruiri de postari si nimic mai mult.
ciutacilor.... s-a umplut romania de analisti si pricepatori la toate...si la nimic. avem un milion de critici, analisti si pricepatori la dat din gura. e de mirare ca tara asta nu a fost printre primele 3 la Olimpiada, sau ca nu este intre primele 5 la PIB. ca slava domnului, avem abundenta de genii analitice pe metru patrat. (ps - genii in analfabetism, infatuare, neamprostie, ignoranta, suficienta, indolenta, lipsa de onestitate, hotie, agramatism, psihopatologie, paranoism, suspicionita, teribilism infantil, servilitate, idiotenie, schizofrenie avansata si pupincurism estetic)
Rednic vrea să profite de agonia "cîinilor": _____ what? agonie? du-te ba la un control de specialitate.
este un meci dificil, dar infinit mai usor decat cel cu metalist harkov.
Eu cred că va fi egal !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.