Alte știri din fotbal
„Pase pentru viață”, campanie specială cu LPF » Cine sunt copiii care vor deschide meciurile din Superligă
0
Corvinul - FC Voluntari, în etapa a 8-a din play-off-ul Ligii 2: două goluri în trei minute
1
„Mie îmi place!” » Golgeter la Dinamo în anii '90, contra curentului pe subiectul siglei: „Arată viitorul!”
0
UTA Arad, în pericol să-și piardă omul-cheie » Rivalele din Superliga stau la pândă
0
Știri din fotbal internațional
Ratează Cupa Mondială 2026 din cauza insultelor aduse lui Vinicius? Pedeapsa lui Prestianni a fost extinsă global
0
Primarul Madridului, iureș după Arsenal - Atletico: „Am jucat împotriva UEFA! Au pus în mișcare mașinăria”
0
Ghinion pentru Mitriță la revenirea după suspendare » A ratat un penalty comis de Andrei Burcă
0
Eliminată din semifinalele Ligii Campionilor, Atletico Madrid a primit o injecție de capital de peste 100 de milioane de euro
0
Lifestyle
Simona Țăranu a „fugit” din România: „Am sărbătorit altfel”
7
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
13
Celebra fană a lui Bayern a înmărmurit Gala Met cu o costumație excentrică
2
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
Modelul de Dacia Sandero despre care olandezii scriu că, în ciuda ...
Libertatea
Moștenirea fabuloasă a evreilor în bucătăria românească. Trei rețete ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
SUA și Iranul aproape de un acord istoric: memorandum de o pagină pentru ...
Libertatea
Deci pana la urma ar fi sigur doar mercenarul ala de Celeban care pentru bani se duce si la Pojorata ! In rest jucatori...exipirati sau blazati peste care s-a pus praful, iar de cei de la Astra, *** ! Restul nu poate sa ii cumpere ca nu are cu ce ! El promite salarii si prime dintr-o ...eventuala castigare a titlului ! Deaconu, tu cat vrei ?!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
cu astia 9 jsp a ajuns deja la 50 de jucatori transferati la fcsp sezonul asta, 41 au "venit" in vara, acum doar 9, deocamdata, pana la sfarsitul perioadei de transfer probabil se va ajunge la 60-70 de jucatori transferati de jsp la fcsp. mai bine faceti lista cu cei mai bine contati jucatori din liga si puneti primii 20 ca tinte ale fcsp-ului, plus 1-2 de prin bundesliga, aubameyang vine sigur, si neuer e pe teava, cristiano a fost refuzat pentru ca iesit din forma, la fel si messi pentru ca vine dupa o accidentare.
vrajeli. ar trebui sa va traga cineva la raspundere pentru atatea falsuri oficiale. oricum, ati adus in discutie numai despre niste ***, in majoritate. inca ceva, astia intr-un an nu mai exista, unde *** ii transferati voi ?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
baaaa, ati uitat de marica....hahahahaha...a navalit prostia in redactie si , mai mult ca sigur, o sa iasa cu greu de acolo...hahahaha
:)))))))))))))))))))Observi totusi ce forta impresionanta de transferuri are gazeta:)))))))))))))))
Bourceanu??? Omul ala ar trebui fluierat non-stop dupa ce declaratii a dat, dupa cum s-a comportat in primavara cand de-a dreptul a vrut sa saboteze echipa!!!
Celeban,Mateiu,Marica,Sanmartean,Messi,Ibrahimovici,Hazard,Ivan,Alibec.....gata a facut Becali echipă :-)))) A vorbit si cu Benzema dar inca nu este nimic sigur...ia propus Becali sa treaca la crestinism ca el nu vrea musulmani in echipa si acum asteapta,Patriarhul Daniel este in concediu si nu-l poate primii in urmatoarele 2 saptamani. Dar pana in iarna se rezolva....aaaa,am uitat. Eu cred ca nici nu este nevoie de astia pentru ca ia luat pe aia 3 de la Ceahlaul Piatra Neamț.
hahahaha. Un "like" mare de la mine; buna ironia!
exact...numai nume mari,dar exact ca in povestea cu vulpea si cu strugurii.....or sa vina cei ce nu si gasesc altceva mai bun...ivan s a dus,marica nu vine... restul sunt fasss uri ale presei! asa cum am zis,or sa vina numai cei ce nu prind altceva mai bun
campionat
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.