Alte știri din fotbal
Istvan Kovacs revine de la Mondial direct cu primul derby al sezonului în Superligă
0
Vândut de Rapid, Andrei Borza admite: „Decât să merg la o echipă mare și să stau pe bancă...”
9
De asta a acceptat Rapid doar două milioane de euro pe Andrei Borza
8
Hromada a plecat de la Rapid » Cu ce echipă s-a înțeles
0
Știri din fotbal internațional
La loc comanda în cazul lui Tchouameni! » Mourinho se concentrează pe Rodri
0
Luat la ochi de Gigi Becali chiar la debutul pentru FCSB, Boutoutaou a reacționat: „Sincer, nu mă așteptam”
0
După FCSB - Auda, fotbalistul criticat de Becali a dansat și s-a fotografiat cu iubita pe gazonul din Ghencea
0
Notele GSP la FCSB - FK Auda » 4 fotbaliști au eșuat lamentabil în fața balticilor
0
Lifestyle
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
2
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin
3
Haaland și-a sărbătorit a 26-a aniversare pe iaht, alături de Isabel: „Viața s-a schimbat și îmi place!”
1
A făcut striptease pentru Mutu, acum a pozat goală la cârma unui iaht: „Inima mea”
1
O cisternă a luat foc în Bacău după ce s-a izbit de un tren cu aproape 200 ...
Libertatea
AI va distruge omenirea? Care este principalul pericol dezvăluit de ...
Adevărul
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul ...
GSP SPECIAL
Beatrice Keul, elvețianca născută la Cluj care susține că Donald Trump a ...
Libertatea
tot incearca sa-l promoveze pe copilu asta dar vede si el ca nu face fata.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca nici HAGI nu a fost un jucator emblematic pentru ROMANIA,atunci te anunt ca te-ai uitat degeaba la televizor in ultimii 50 de ani! HAGI,este de departe cel mai bun produs al fotbalului romanesc!Si asta nu o spun eu,este lucru declarat de UEFA si FIFA si sustinut de milioane de oameni,iubitori ai sportului din intreaga lume! Sa auzim numai de bine!
A fost un jucator bun, talentat (totusi, nu se poate compara cu Dobrin, Balaci, Ozon sau Oblemenco - emblematici pt Romania), insa caracterul sau nu e prea departe de al pipereanului cu palat la sosea. Juniorul, in schimb, in alte vremuri abia daca avea loc la o echipa din B. Norocul lor (ghinionul microbistului) ca fotbalul romanesc a ajuns la un nivel submediocru din toate punctele de vedere.
Catalog panini..autografe... imparatul mustelor si mormolocul ? :))))) Pana unde poate merge prostia cand isi da mana cu decadenta. De ianis nu stiu daca stie sa scrie, cred ca da, dar imparaul mustelor sigur nu stie si se semneaza cu „x” :))))))))))
Ok, m-am lamurit inca o data cum sta treaba, nu are rost sa ma obosesc. Eu faceam o remarca generala legata de un principiu, tu imi dai niste exemple puerile. Si nu vad legatura cu Rednica aici, iar acuzatiile tale nu au nicio sustinere, nu mai spun de dovezi...asta ca tot faci pe moralistul.
Prietene, el ii critica virgula CARACTERUL nu ce a facut ca jucator. Asa cum el ii critica chipurile "caracterul" lui Hagi ii spun si eu ca e sub Hagi ca orice, inclusiv la cunoasterea limbii romane. Macar Hagi are o scuza, nu prea a mai fost pe la scoala pentru ca a fost un fotbalist genial. Scuza lui care e? Cat despre "a spus prostii" iar e o chestie interpretabila, parerea mea este ca prostii imense a zis Rednic, deci despre ce vorbim? Si iti pot da si argumente: daca are Rednic ceva probe cum ca Hagi a "combinat" ceva in ultimele campionate, de ce nu merge la DNA? Ce il tine? Sau e cumva complice? Vorbete gura fara el Rednic, nu degeaba ii spun toti STRAMBUL. Apropos, vezi si tu ce blaturi a facut rednic cu Lazio, ce blaturi a facut la meciul cu Urziceni cu Borcea si Bucsaru, etc. Pana atunci, va las sa il vedeti pe Rednic "mare caracter" si sa credeti ca Hagi are un caracter urat. Multa bafta.
Adica cineva nu poate critica derapajele lui Hagi pentru ca a fost mare jucator? Orice persoana publica poate fi criticata, mai ales daca spune prostii, nu doar Hagi.
Care fată ?! :) Nu e nici o fată în poză . :) Eu mă refeream la fața lui de mecanizator agricol . Iar fața lui n-are legătura cu marele lui talent de fotbalist . Apoi , în 1994 aveam fix 34 de ani . Înclin să cred că tu ești acela care erai doar în stadiul de proiect la acea vreme .
Pai tu esti mic si ca om si ca jucator si ca orice... Te compari tu cu Hagi? S-a gasit cine sa il "condamne" pe Hagi? Chiar sunt curios, la ce domeniu esti tu atat de mare ca sa iti permiti sa vorbesti urat de Hagi? La ce? La comentarii pe net? Cat despre "baiatul lui tata", sunt curios, in ce echipa din liga1 joci tu? Esti titular? Esti mai talentat decat pustiul asta? Vai de capul tau de troll pe net....pui de securist.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.