Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, dezamăgit când a citit ce a spus internaționalul român: „Tragic!”
5
„Dădeai «bună ziua» și la clanțe, acum ești altul”. Mihai Stoica acuză modificările de comportament din vestiarul lui FCSB
6
„Asta m-a convins să vin la Rapid” » Talisson dezvăluie prin ce a trecut ca să ajungă fotbalist
0
Kyros Vassaras a luat decizia, după controversele din UTA - Rapid: l-a reținut de la delegări!
11
Știri din fotbal internațional
Ai mai văzut așa ceva?! Portarul înscrie la ultima fază, califică dramatic echipa lui Mourinho și o scoate pe Real Madrid din Top 8! Clasamentul final al grupei în Liga Campionilor
2
Inter Milano a spart „Zidul galben”, dar Cristi Chivu ratează calificarea directă în „optimi”
2
O nouă ligă de fotbal ar putea apărea în Europa » Jurgen Klopp, figura centrală a proiectului
0
Golul serii! Vlad Dragomir a „spart gheața” în Liga Campionilor cu o „torpilă” în vinclu
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Avocată membră PNL, prinsă în flagrant în timp ar fi luat mită 60.000 de ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
„Un suflet mic și murdar”: CTP dezvăluie cum a reacționat Crin Antonescu ...
Libertatea
Florin Prunea (IASI) şi cei de la Chiajna sa-si vada de blaturile care le-au facut. ASA CA CIOCUL MIC.Iasi nu a batut pe nimeni de la retrogradare in meciuri care pe care.
Reghe era cel mai putin penal din toata cloaca aia. Acum nu mai este.
Reghe va pleca fara indoiala,a retractat ce declarase initial doar ca sa termine campionatul....
AFIRMATIILE ASTEA LE FACEA SI CORNEL DINU,SI ACUM E STELIST :)))))))))
Este normal ca Reghe sa aiba o astfel de atitudine.....doar dorea sa-si mai spele din pacatele trecutului , mai ales acum cand a ajuns sa antreneze o echipa importanta !! Oricum viitorul sau, ca antrenor vorbind, este in dubiu intrucat toata lumea stie ca a participat la o serie de blaturi in Germania, iar ca antrenor in seriile inferioare din campionatul Romaniei !!
Puteau sa evite scandalul, jucand asa cum trebuie sa joace o campioana.
Asa blat infect ca si conducerea Stelei n-am vazut in viata mea...Reghe, dandu-se baiat cuminte, nu face alteva decat sa accentueze ceea ce spuneau unii despre el prin Germania...Se vede ca Dumnezeu nu doarme ( jucatori furati sau luati la japca, arogante televizate din partea tuturor din conducere, meciuri trucate sau castigate cu arbitrii, etc.) si v-a dat exact ceea ce meritati: scandal intern, puscarie pentru cel ce bantuie an de an Muntele Atos si o imagine plina de kkt pentru MM si Reghe...BRAVO VOUA...;)
si nu mai pleaca reghe sa intamplat schimbarea .... regele oier este la parnaie si la mai multi ani
Se stia de la inceputul campionatului de blatul asta - PE FATA FRATE. Nu ia nimeni masuri......... RUSINE Steoaia !!!!
hai sictir, oricum acu o sa plece de voie de nevoie... oricum stiu ca toata lumea strigamai deunazi ''vinde pleaca mori'' sau s-a uitat de treaba asta???
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.