Știri din fotbal internațional
Qatar - Elveția » Prima MARE SURPRIZĂ a Mondialului! Lovitură în minutul 90+5
4
Tocmai au bifat o premieră în istoria participărilor la Mondial!
0
Lovitură înainte de Cupa Mondială! Anglia a rămas fără echipament după un furt uriaș în SUA
0
Echipe de start la Brazilia - Maroc, primul șoc de la Mondial » Ce atacant a ales Ancelotti
0
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
Acordul SUA-Iran va fi semnat duminică și Strâmtoarea Ormuz va fi deschisă ...
Libertatea
Istoria fascinantă a fotbalului. De la lupte violente pe maidane, la un ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
O țară din Europa face referendum pentru plafonarea numărului populației. ...
Libertatea
gigistule ? Unde esti, praleo ? :)
Stiu. Asta nu inseamna ca e o clona educata.
fc.steauabucuresti este o clona a vaalahului maroniu.
Campanie anti gsp. Rog lumea civilizata si educata sa participe la aceasta campanie de boicotare a site-ului gsp. Evitati sa mai accesati un site care acum cateva luni pornea o campanie intitulata “Click less, think more!”, o campanie mincinoasa demarata de ipocriti care se ascund in spatele calculatoarelor. Evitati sa mai accesati acest site unde lucreaza amatori care nascocesc titluri pentru a primi bonusuri datorita traficului produs de ele. Evitati un forum care este intesat de psihopati , oameni care cauta scandal, manipulatori si propagandisti politici care numai de sport nu comenteaza. Evitati gsp, unde se permite cele mai infioratoarejigniri. Evitati gsp.
Pai vine Bus acasa. Platiti si voi 5 milioane si-l luati imprumut pe un an.
Nu mai transfera nimic daca Steaua e suspendata. Astea sunt vorbe de amagit suporterii. Cu Nikolic si TATU suntem US 25 in 2020!
daca ai 15 milioane poti sa-l iei pe chiriches :))
cine imi plimba cainele in parc, eu cam m-as culca?
E incredibila lipsa de coerenta din discursurile celor de la Steaua.Ba vine un atacant, ba nu mai vine nimeni, ba suntem acoperiti pe posturi, ba avem nevoie de un atacant.
sunt sigur ca la articolul asta va aparea regheblat o clona ceferista sau mai degraba dinamovista
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.