Alte știri din fotbal
Oțelul Galați și-a anunțat antrenorul pentru sezonul următor
1
Pleacă omul de bază de la UTA și are ofertă din play-off-ul Superligii!
0
Lista extinsă a lui Gică Hagi » Ei sunt jucătorii din Superligă în vederile selecționerului
0
3 idei ale lui Marius Baciu despre FCSB » Dezvăluiri despre discuția cu Gigi Becali
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
0
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Liftul care a căzut la Ministerul Transporturilor avea cablurile schimbate ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Un lift s-a prăbușit în clădirea Ministerului Transporturilor. 3 persoane ...
Libertatea
Da tu știi toate astea ? Cred că nu, tu știi doar numărul și numele la vinuri și sticle !Muahahahahaha !
prevad un masacru.. catelusi castrati :(
Da, de 6 jucatori e vorba, nu de 8.Ai dreptate.Iar legat de remarcile respective, probabil am inteles eu gresit.
cand ii auzi ca frustratul ala si cu alti 2-3 papagali vorbesc despre fotbal, te apuca rasul. el vorbeste de afon? pai el nici nu stie cand echipa lui joaca in formula 4-2-3-1 si ce inseamna asta. nu stie ce jucatori din lotul echipei cu care tine sunt de picior stanga sau dreapta, nu stie ce inseamna mijlocas la inchidere si habar n-are ce inseamna ce inseamna expresia "sa verticalizezi". el, valahul ala, in general suporterii astia de tastatura, cu 1000 de nick-uri.
ai vorbit ca stapanul tau 7-0 tiki,taka FAPTE nu vorbe oitza bleaga
a adus 6 jucatori intr-un an de zile, nu 8. cat despre antrenorii care au facut treaba la echipele mici fara a semna diferite acorduri inainte ti-i pot enumera pe Grigoras, Pustai, Andone. si Petrescu intra la capitolul asta, desi el era mereu subiectiv cand venea vorba de o echipa, dar la Urzicieni a facut o treaba nemaipomenita. si acolo el avea jucatori refuzati de alte echipe si din liga a2a. tocmai asta am zis.remarca aia nu are nicio legatura cu ce-ai zis mai sus.
5-0 vă dăm ! Muahahahahaha pihus _ fraierus ! : ))
a prins si asta glas . servitorii prind tupeu sub cojocul ciobanului
Fata de sezonul trecut Steaua are vreo 8 jucatori noi, iar o parte dintre ei joaca prin rotatie.Fata de sezonul trecut s-a schimbat sistemul de joc. Remarca ta legata de faptul ca nu are un CV bogat nu cred ca isi are rostul in aceasta discutie. Este vorba de un duel direct si omul isi poate exprima parerea in legatura cu diferentele dintre echipa sa si adversar.
Nu-i mai răspunde lui ăla că e afon cu fotbalul, nu cunoaște nimic, e doar plin de ură, de fapt e un lake de Net și Playstation !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.