Alte știri din fotbal
Basarab Panduru a spus ce răspuns îi va da Charalambous lui Gigi Becali: „Vă spun și de ce cred asta”
0
Ruptură la nivel de acționariat? Marica, deranjat de decizia lui Gică Popescu: „M-am simțit exclus, prost”
0
Cristi Săpunaru știe ce nu merge la Rapid: „Pe Pederzoli nu l-am auzit să vorbească! Uite, Mihai Stoica...”
0
Patronul din Superliga i-a confirmat lui Becali că se bagă peste antrenor: „Haideți să vă spun una tare de tot”
0
Știri din fotbal internațional
Clubul lui Daniele De Rossi revine în fotbalul profesionist după 35 de ani
0
PSG - Bayern Munchen, turul semifinalelor Ligii Campionilor » Echipele de start
3
Arbitru aflat pe lista pentru Mondial, arestat după un meci european! » Acuzația adusă de poliția din Londra
0
Galatasaray, omagiu emoționant pentru Mircea Lucescu: „Nu te vom uita, Luce…”
0
Lifestyle
Diana Munteanu are un fotbalist favorit la CM: „Dacă m-ar da o tură cu trotineta nu mi-ar părea rău”
25
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
6
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
Dimko Zhluktenko, soldat în serviciul activ în cadrul Forțelor de Sisteme ...
Libertatea
De ce nu sunt doborâte dronele rusești deasupra Ucrainei: explicațiile unui ...
Adevărul
Era idolul lui Dobrin! Cine a fost misteriosul Pericle Valeca, fotbalistul ...
GSP SPECIAL
Avocatul Cuculis, noi dezvăluiri în dosarul crimelor de la Spitalul ...
Libertatea
este altul mai bun decat gardos in aparare? bai 'telijentilor! a si marcat gardos in ultimul meci...a avut si ezitari, normale, dupa un an in care nu a prea jucat...va lasati manipulati de articole de rahat ca oile lui jiji ce sunt duse la culcare... Chiriches - Gardos e cel mai bun si promitator cuplu de fundasi din tara...doar nu-i va pune pe martinovic si dumitras in centru, mai invatati si voi fotbal, frustratilor, atacati fara sa ii dati macar o sansa!
Steaua pe vremea lui Protasov si Olaroiu avea un cuplu de aparatori centrali f buni care se intelegeau de minune, Goian si Ghionea. Sper ca Gardos si Chiriches sa ajunga la valoarea celor doi.
Ce inseamnă ”lingai” ?
Antrenor fara caracter... au ramas doar lingai...nu mai exista antrenori cu stofa si caracter.
Fa-i pe plac lui ca uite asa ajungi sa fi demis si batjocorit. Nu-i inteleg pe astia, in loc sa isi faca lor bine, cauta sa faca pe plac patronului in speranta ca el va fi intelegator. Fa-ti tu bine, ia tu deciziile pe care le crezi cele mai bune ca de aia esti antrenor si stai atat timp cu jucatorii si faci atatea antrenamente. Antrenori fricosi si fara personalitate!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.