Alte știri din fotbal
Constantin Budescu a semnat și va evolua în Liga 3: „Sperăm să avem împreună o perioadă cât mai frumoasă”
0
„Te uiți la altceva, nu la fotbal” » Andrei Nicolescu l-a distrus pe Victor Angelescu pe tema arbitrajului: „Ce s-a întâmplat anul trecut în play-off?”
2
E gata! FCSB se mută din București: „A fost Florin Cernat azi, terenul e impecabil acolo!”
12
Dinamo - FCSB nu se poate juca pe Arena Națională, iar Mihai Stoica și Andrei Nicolescu au căzut de acord: „Mergem și jucăm la Cluj”
0
Știri din fotbal internațional
Istvan Kovacs, un nou meci cu scandal în Europa! Patronul lui Darius Olaru a părut că l-a lovit pe arbitru: imagini incredibile de la final
0
Tabloul complet al play-off-ului Ligii Campionilor » Iată cele 7 meciuri!
3
Cristiano Ronaldo s-a căsătorit cu Georgina Rodriguez! Ceremonie discretă în Portugalia
1
Cea mai mare surpriză din preliminariile Ligii Campionilor » Clubul poate juca în grupe la București
0
Lifestyle
Sorana Cîrstea a văzut imaginile de la căsătoria Irinei Begu cu antrenorul ei și a reacționat într-un singur cuvânt
5
Starul din Formula 1 a făcut pasul cel mare! A cerut-o de soție pe superba Carmen, în plin sezon
0
După titlul mondial, fostul coleg al lui Drăgușin și-a cerut iubita în căsătorie: „A spus da, pentru totdeauna”
2
Cum arată gazonul de pe Cluj Arena, după cele patru zile de Untold
5
Gara din București dispare după 66 de ani. Buldozerele au intrat pe ...
Libertatea
Record în agricultură: Un fermier din Republica Moldova a crescut un pepene ...
Adevărul
Paradoxul din sudul României: de 13 ani fără fotbal la nivel național, însă ...
GSP SPECIAL
Ce urmează după oprirea Unității 2 Cernavodă? Expertul în energie Ionuț ...
Libertatea
fcb a facut egal cu domnesti ,echipa de liga a 3-a 1-1 acum in vara si acum recent i-a umilit mioveniu ,echipa d liga 2-a 1-0 ..ei au o medie de spectatori buna ,pt ca in meciul direct din 27 de mii de suporteri prezenti la meci 19 mii au fost dinamovisti ..asa mai ridica si ei nr de spectatori ,cand jucau la pitesti media era de 200 de spectatori ..asta inseamna ca ,fcb nu poate emite pretentii in fata lui zurich,au facut 2 meciuri extraordinar de bune ,si-au depasit conditia si nu au fost infranti de acestia ..asta inseamna fcbist .
Trebuie minte,creier pentru asta! La voi de unde?
Ce o sa ramana de referinta peste 100 de ani este meciul cu Zurich din liga A-2-A Elvetia. Slugarnicia ta si *** tau o sa moara imediat ce se *** cu tine.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Da bagati-o pe aia cu media dar scoateti meciul de pe teren propriu cu Dinamo cand s a umplut stadionul ca deh era meci cu Dinamo ! :)) sa vedem media fara meciul ala
:) BUNA ASTA..INCERCATI.. FRUMOS E CA TREBUIE SA PLATITI..IARASI.. BANI ARE JIJI.. POATE CUMPARA PCH UL UN JUCATOR..CA DE LA POKEMON..SLABE SPERANTE
Ce palmares ? Ce ati mai furat pe ici pe colo cu arbitrii ? Cu cate vreun blat ? Ca acum , sunteti pe locul 1 in Romania cu arbitrii si cu punctele de la sateliti si ultimii in europa ca acolo nu puteti fura. Sunteti cea mai penibila echipa din istorie , clona fostei echipe a familiei ceausescu. Doar desfiintarea va mai salveaza de umilinta de a fi fcsb-isti
Adevarul este ca a fost o chestie ... smechera ...:)) Eu daca as fi la Steaua nu m-as lasa pana nu le-as intoarce-o inapoi ...:)) Sincer habar n-am ce face MM-u la Steaua ... toata ziua! ...:)) Eu as unelti si as veni cu scheme extrem de ingenioase ... de a-i umili pe dinamovisti ...:))
FCSB a facut egal 2 meciuri la rand cu o echipa de liga 2-a elvetiana. Mai mult, acea ehipa a dominat meciul tur (la tine acasa). Asta cu ce echivaleaza dupa tine?
Bre, bag-o pe aia cu media de spectatori sa mai radem si noi un pic !
si a mai fost o umilinta in cupa romaniei , tot 5-0 . si mai este distanta imensa intre rezultatele din cupele europene si umilinta adusa romaniei de catre mimamo aka fcdb ( ei habar nu au dar de fapt asa se numesc si sunt exact in acceasi situatie ca si steaua doar ca pe ei nu ia dat inca afara politia din stadion) cand era eliminata in anii 80-90 de echipe din albania si islanda iar pe timpul ala asta era echivalent cu eliminarea de catre echipe din insulele feroe sau gibraltar in zilele noastre
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.