Alte știri din fotbal
U Cluj s-a luat la trântă cu propriile recorduri! Moment de sărbătoare pentru Dan Nistor
0
Steaua '86 cere indemnizații de merit, Pițurcă plusează: „Colegi de-ai noștri s-au stins din cauza situației financiare”
0
Nicolae Badea rupe tăcerea! Ce a spus despre lucrările la noul stadion Dinamo: „Folclor de proastă calitate”
0
Adrian Mutu, reacție contra curentului despre noua siglă a lui Dinamo: „Mie îmi place, sincer!”
0
Știri din fotbal internațional
Dorit de FCSB, Adrian Șut poate ajunge în Italia! Formația e cu un picior în Serie A și a pus ochii pe român
0
Vrei să cumperi un bilet de 2 milioane de dolari la finala Mondialului? Gianni Infantino: „Vă aduc personal un hot-dog și o cola”
0
Starul lui Real Madrid a reacționat după ce a fost pălmuit de un coleg: „Despre asta este vorba”
0
Tehnologia care revoluționează 80% dintre stadioanele din Spania
0
Lifestyle
Simona Țăranu a „fugit” din România: „Am sărbătorit altfel”
5
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
12
Celebra fană a lui Bayern a înmărmurit Gala Met cu o costumație excentrică
2
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
Roberta Metsola nu mai vine în România de Ziua Europei, după ce Guvernul ...
Libertatea
Moștenirea fabuloasă a evreilor în bucătăria românească. Trei rețete ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Tensiuni extreme în Golf: Israelul coordonează deja cu SUA o nouă serie de ...
Libertatea
"Aici, orice meci e important și nu trebuie să tratăm adversarii de sus!" Bai reghe...., tin minte ca inainte unor meciuri ai spus ca: "fara suparare, dar nu cred ca echipa x,y,z, ne poate pune azi probleme." Daca nu ma insel, ai facut declaratia asta( ai facut-o de mai multe ori) chiar si inaintea meciului cu Gaz Metan, care v-a tras-o chiar pe teren propriu(impropriu tern propriu fiindca voi sunteti ca aia cu cortul) Asta nu inseamna ca ai tratat adversarii de sus?
Tu esti ingeras,nu ai nici o vina.Mai da tu vina pe jucatori si o sa pleci urgent.Explica-mi si mie ce joaca echipa ta la momentul acesta? Nici macar o urma de trasee de iesit din aparare sau combinatii in atac,o brambureala generala,fara demarcari,fara sustinerea omului cu balonul,care sa aiba macar doua obtiuni de a pasa,fara pase in adancime sau un-doi-uri.Un haos de nedescris,pe care cu greu il gasesti la alte echipe din Liga I.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.