Alte știri din fotbal
Rodion Cămătaru i-a „penalizat” pe fotbaliștii Universității Craiova: „O surpriză pentru toată lumea!”
0
Distanțe scurte, progresie sigură » Ce poate învăța FCSB din testul de iarnă cu Csikszereda
0
Ioanițoaia la zi » Directorul GSP, vehement după atacul lui Becali: „Aceste lucruri trebuie SĂ DISPARĂ!”
0
Reacția lui Gigi Becali, când a auzit că Ciubotaru vrea la FCSB: „Ei vor decide!”
3
Știri din fotbal internațional
Michael Carrick îl vrea înapoi pe Rashford! Reacția jucătorului și a Barcelonei
0
Juan Bauza, față în față cu Lionel Messi » Iubita lui a imortalizat momentul: „Nici nașterea unui copil nu egalează ziua asta”
0
Al Akhdoud - Neom SC » Șumudică îl înfruntă pe fostul antrenor de la PSG: echipe probabile + cote
0
Ziua și demiterea în Serie A » Care este ultimul antrenor înlocuit și cine-l poate pregăti pe Marius Marin
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
3
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Harta infracționalității în București, explicată de Bogdan Berechet, șeful ...
Libertatea
Cum a fost salvată Europa datorită rezistenței rusești și aroganței unui ...
Adevărul
„Mama a tras în 1990 un loz în plic și a câștigat o excursie la Campionatul ...
GSP SPECIAL
Șofer aruncat cu tot cu centura de siguranță 40 de metri din mașină, găsit ...
Libertatea
si crezi ca daca va cumpara Sampoane,veti deveni mai curati mai uscati , ma indoiesc
Alibec trebuie pedepsit , daca vrea prima sa mearga la astra , la sumimica ca el de aia asculta , el tot se ma vede acolo, nu e tarziu sa se intoarca , STEAUA nu are nevoie de vedete , la STEAUA , FENOMENUL FOTBALULUI ROMANESC sunt jucatori toti , atat.
Alibec trebuie pedepsit , daca vrea prima sa mearga la astra , la sumimica ca el de aia asculta , el tot se ma vede acolo, nu e tarziu sa se intoarca , STEAUA nu are nevoie de vedete , la STEAUA , FENOMENUL FOTBALULUI ROMANESC sunt jucatori toti , atat.
Reghe sa-si umfle 'muschii' dupa ce-l va invinge pe marele antrenor Hagi. Echipa latifundiarului cu echipa amarastenilor de prin Ovidiu. Ce-as rade sa-l vad pe Becali ca scoate cate 1 milion pentru fiecare jucator de-al lui Gica. La pauza.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ia uitati tampitelul site-ului, uitati-va la fata lui, narodul asta chiar are psd in adn...
Nu intereseaza pe nimeni gimnastica, bre
Ce zice regheblat. Ca.l pune pe grasut sa cumpere sampon. Sa intelegem ca Mimisor i.a invatat pe astia de fcsb cu sapunul si samponul :))))
in saptamana in care Romania organizeaza o competitie importanta ziarul de cancan ca de sport nu poate fi vorba scrie de sampanoalel lui reghe ,nu am vazut un articol despre campionatul europena de gimnastica in schimb pe trei coloane articole despre sutul lui alibec in sticla de apa penibil ,cat despre afirmatia lui reghe ca el nu e sumudica perfect adevarat sumudica e antrenor manelistu doar sotul doamnei impresar
De ce esti pesimist, Samuiele? Eu cred ca Alibec va reusi, pentru ca este singurul jucator foarte valoros adus de la Astra. Boldrin si De Amorim sunt mai de mana a doua..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.