Alte știri din fotbal
UTA - Farul, în etapa #6 din play-out » Meci cu mize diferite pentru cele două formații: echipe probabile + cote
0
Dinamo - Rapid, derby pentru Europa » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Primarul Clujului, ironie la miezul nopții după derby-ul orașului: „Recomandăm un complex de vitamine B, ajută la memorie”
0
Reacție dură după derby-ul Clujului: „Mai trebuie să ne pună cătuşe”
0
Știri din fotbal internațional
Mikel Arteta, după victoria chinuită cu Newcastle: „Nu vor fi doar trandafiri și muzică frumoasă” + Reclamă: „Roșu clar!”
0
Guardiola, impresionat de eroul din Cupa Angliei: „Trebuie să creadă mai mult în el”
0
Mo Salah, ultimul meci pe Anfield? » Un gest care spune mult
0
Schimbare majoră » A eliminat-o pe Real Madrid din Liga Campionilor și acum a ajuns șofer la Uber
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
MApN explică de ce avioanele Eurofighter nu au doborât drona rusească ...
Libertatea
Gătitul ca în Epoca de Piatră a devenit o modă globală: bucătari din ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un general român, fost comandant NATO, critică dur neinterceptarea dronei ...
Libertatea
Puricosule i-ati te rog bilet si la concertul lui Elvis ,are spectacol in Iad tembel "cult" .Tu faci bisnita cu bilete tantalaule
AMIN,FRATE!!!!
Ca bine zici ...Doamne ajuta .
Tu ai fost mereu tembel sau cei 9 ani de umilinte te-au adus in halul asta? :))))
Noi care iubim culorile sfinte rosu si albastru adica si toate nuantele acestora sustinem echipa lui nea Gigi care e om bun si a demonstrat inclusiv faptic pentru ca altfel ar insemna ca nu suntem suporteri adevarati si ca am ramas fara echipa si ar face misto toata lumea de noi si ne-am dat seama imediat. Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei !
Este an electoral si sponsorii (primarul) trebuie sustinut de prieteni. Ana si sotul stiu de ce.......O finala pica bine ca imagine.....Fotbalul in Romania=fotbal in compensatie....
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
CORECT..YO DE CAND LATRU CA IDOLUL LUI POKEMON E.. GHIO L BANUL :):)))))))))))
Cum sa compari Steaua cu echipa lui Negoita, cum sa compari conditiile de la Steaua, salariile de la Steaua sau profesionalismul de la Steaua cu ceea ce este la dinamo la ora actuala? Ma saraciilor la voi cel mai bine platit fotbaliator castiga cat un spalator de vase in occident...ma oparitilor voi aveti la echipemente outlet de la Nike in tim[ ce Steaua primeste 300000 de euro anual plus cele mai noi si moderne echipamente...ma saracilor, in cantonamente ati mers la low cost la hoteluri de 3 margarete cate 4 in camera in timp ce Steaua a profitat de cele mai bune conditii in stabilimente de 5 stele all inclusive unde doar Milan, Bayern Munchen sau Barcelona isi permit. Penibililor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.