Alte știri din fotbal
Rapid s-a despărțit oficial de Tobias Chistensen: „Mulțumim și mult succes!” + mesajul transmis de jucător după transfer
0
Dinamo a decolat spre Polonia: lotul lui Nuno Campos + obiectivul anunțat de căpitanul Cîrjan pe aeroport
0
„A refuzat oferta” » Decizie-șoc luată de Florin Tănase
2
Cum a ajuns Ronny Labonne la FCSB: „Recunosc că am luat modelul Craiova. M-a întrebat asta și m-a cucerit!”
2
Știri din fotbal internațional
Accidentare horror la Mondial » Scos pe targă, în timp ce colegii plângeau pe teren
0
Canada - Qatar, în etapa 2 a grupelor de la CM » S-a marcat al 6-lea gol
0
Edin Dzeko trage semnalul de alarmă la Mondial: „Nu e ce se așteaptă toată lumea”
0
Elveția - Bosnia, în istoria Cupei Mondiale » Așa ceva nu s-a văzut în 96 de ani
0
Lifestyle
Cum se va numi noua Dacia electrică » Surpriza la care nimeni nu se aștepta!
1
Novak Djokovic, întâlnire neașteptată cu una dintre cele mai în vogă artiste: „Ce mică e lumea!”
3
Dacia Sandero, comparată cu cel mai în vogă vehicul blindat: „Se vinde ca pâinea caldă”
0
WOW! Stadionul unde România ar fi urmat să joace peste 3 zile nu seamănă cu nimic din ce am mai văzut: imagini incredibile
7
Ciprian Ciucu e acuzat de luare de mită, după ce a fost audiat de DNA. ...
Libertatea
Topul destinațiilor de vacanță din Europa în care verile sunt răcoroase, ...
Adevărul
Verdict necruțător la CEDO în procesul excluderii lui FCU Craiova din 2011! ...
GSP SPECIAL
Ce se întâmplă cu mandatul de primar al lui Dominic Fritz după ce a fost ...
Libertatea
”Vă aduc cel mai mare băutor de votcă, îi dau o sticlă de votcă înainte de meci și îl punem pe bancă, să vedem cum reacționează"... S-ar putea să rămâi surprins (... cam așa cum ești) și o să vezi că este mai inspirat decât tine ... nu că ar fi vreo mare șmecherie ast(r)a :)))))))
hai nu zau? se denatureaza ce a fost si s a zis! s a zis de o sticla de vodca consumata de staf ul fcsb! ceea ce nici la doi oameni nu e chiar mult! sunt 700ml in doi e 350 de fiecare...chiar nu e mult! intrebati l pe tamas! pardon ...am uitat,tamas e cu vinul
Nu pleca urmează pastele și o sa fie frumos
Concurență mare pe postul ăsta, la "Facem Ce Spune Becali"!!!Mişulică Stoica vs. Găbiță Tamaş!!!Să aveți POHTĂ!
Pe Tamaș?
Dar steaua când mai joaca și ea fotbal? Ca la provocări si promisiuni esți pe primul loc
Ma pana la urma in sticla aia de plastic de-o tine marele antrenor in mana meci de meci pun pariu ca e vodka, altfel nu se explica cum poate cineva sa traga 90 de minute dintr-o amarata de sticla de juma' de litru cu apa. Ia si el cate-o gurita ca nu poate mai mult, arde. Altii de pe-aici zic ca poate e apa, ca-l arde instalatia dupa o sticla de vodka, dar nu sta in picioare afirmatia pentru ca atunci cand te arde instalatia dupa bautura, a-i bea si-o galeata de apa nu doar o biata sticla de jumate si aia in 90 de minute. Deci e vodka, omul continua pe banca ceea ce incepe in vestiar.
nu il mai bagi pe tamas..
Ia titlul si ii vei termina pe toti!
Tamas a facut el fata pe teren, beat, ce sa mai vorbim de stat la "cioace" pe banca :) Ar fi foarte vesel, cu siguranta ar da si indicatii utile :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.