Alte știri din fotbal
Nae Ungureanu, unul dintre cei mai iubiți componenți ai „Craiovei Maxima”, găsit fără suflare în casă de Negrilă, a doua zi după ce au văzut eșecul Craiovei: „S-a enervat rău pe rezultat”
22
FC Voluntari - Oțelul, meciul care deschide etapa în Superliga » Echipele de start
0
Unde este gândul lui Jovo Lukic în ultimele zile de mercato: „Sută la sută”
0
Cât lipsește Rober Sierra după accidentarea din meciul cu Oțelul » Iată verdictul medicilor
0
Știri din fotbal internațional
Manchester City își îmbracă vedetele cu inteligența artificială! » Fanii au concurat la designul noului tricou
0
Revoluție media: Jamie Vardy va transmite Bundesliga pe canalul lui de YouTube
0
Craiova are program DE CALIFICARE, dar și un meci infernal în Anglia! Cele 6 adversare din Conference League
50
Anunțul făcut de Roberto Rosetti, șeful arbitrilor de la UEFA: „Trebuie să lupte contra «sindromului girafei»!”
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
6
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
Cum arată Tunelul Momaia de 1.350 de metri înainte de inaugurare: Secțiunea ...
Libertatea
Tensiuni energetice la nivel înalt: Norvegia acuză UE de ipocrizie în ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Oana Petrescu, vicepreședintă AMEPIP: Dacă o companie nu poate suporta ...
Libertatea
Se vede cu greu cum piciorul este lovit în exterior (nu în talpă cum au văzut alții la Digi). Nu am de ce să mă fac de râs. Spun ceea ce văd. Ca să nu mai spun că cel care a faultat nu a protestat, nu a întrebat de ce se da fault, nimic. In plus este doar o părere obiectivă.
Penalti corect acordat. Uitați-vă la reluarea de pe Prima Sport. Penalti fără dubii. Numai Mihai Stoica și Vali Moraru nu sunt de acord Trimiteți și lor reluarea de pe Prima Sport. Este fault fără dubii sub ochii arbitrului.
Scorul corect a fost stabilit înainte sa înceapă meciul. Penaltiuri inventate, cartonase rosii nu se dau impotriva PSD, aia cu bidineneaua din dubă degeaba au venit pana la Cluj. Balaj si-a justificat salariul în seara asta, se vede mana lui de manager versat.
penalty cclar e normal ca bugetarii contesta
Te faci de ras...:) Nu exista contact la nivelul piciuoarelor intre cei doi fotbalisti! Daca reluarile din lateral te pot induce in eroare, reluarile filmate cu camera din spate si cea care este perpendiculara pe poarta lui ''U'' (care ne arata EXACT ce a vazut Petrescu...) demonstreaza CLARISSIM (la min.1:18 al inregistrarii...) ca NU EXISTA CONTACT!
CFR-ul ,a fost mai bună!!!
Joc dur al lui U CLUJ în prima repriză și 2 penaltiuri clare,au fost mai buni CFR-ul!!!!!
Cum să bați cu 4-0 dacă tu nu tragi la poartă? Ați avut două șuturi pe poartă exceptând penalty-urile. Te faci de râs.
Rusinos!
Penalty clar, gigistii normal ca, contestă ca de aia sunt gigisti
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.