Alte știri din fotbal
Rusescu a ieșit „la tablă” și a tranșat faza golului din Turcia - România: „El face toți banii, 80% din gol!”
0
Fostul jucător al naționalei: „Voi ați văzut asta la golul Turciei? Incredibil! Pițurcă avea o vorbă”
0
Ioanițoaia analizează naționala: „Au fost speriați de bombe” + O concluzie amară și un reproș pentru Lucescu: „La asta mă așteptam”
12
România, colaps tactic la ultimul mare meci al lui Lucescu » Unde a greșit flagrant selecționerul
11
Știri din fotbal internațional
Probleme pentru Argentina: atacantul ratează Mondialul
0
Primă specială pentru jucătorii din Kosovo după victoria contra Slovaciei
0
După o victorie dificilă, selecționerul Gattuso este încrezător în calificarea la Mondial: „Suntem pregătiți”
0
Luca Toni: „Mă faci să râd! Conte e strateg, și apoi e la 7 puncte în spatele lui Chivu, despre care spui că e varză”
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
Domeniile care caută cu disperare specialiști. Ce salarii le oferă
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Bătrâna misterioasă care deține în acte „Peleșul” lui Gradu Cârpaci din ...
Libertatea
psg a intors in retur acel 3 0 la masa verde cind a jucat la paris nu la bucuresti returu
dobio compar pe liberec cu voi ba ca si aia au plecat ca si steaua cu 3 0 dupa primu meci la masa verde si apoi au vazut restu competitiei la televizor ba daca iesti prost chempingare nu te mai baga in seama
ei au cititul selectiv:)) precum mintea...
a intors PSG cu steaua , pe vremea cand 3-0 dupa 0-3 la amsa verde te elimina, nu te ducea in prelungiri
Sub titlu scrie si ce am spus eu...mai citeste o data..La asta m-am referit.
Nu cred că a mai întors cineva un 0-3 pe teren propriu.
mare performanta :))))))))))))))))) iti apreciez umoru metre :)))))))
Cum naiba sa compari Liberec cu PSG...prostache ?
in deplasare , e unic
te saluta macarone cred c ai auzit de iel nu i asa? :)))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.