Alte știri din fotbal
Hermannstadt - Dinamo, în etapa #23 din Superliga » Echipe probabile + cote
0
Mircea Lucescu, internat la spital: „Sunt sub supravegherea medicilor, sper să mă refac repede”
5
Dinamo are un plan uriaș pentru Cătălin Cîrjan: „Top 3 din Olanda sau Belgia”
1
Directorul sportiv de la Dinamo anunță: „Ne-am strâns mâna, cifra pentru următorii doi ani e stabilită”
6
Știri din fotbal internațional
Bîrligea, criză de nervi după schimbare: a luat panoul la șuturi
1
Spre Cupa Mondială din 2030! Carlo Ancelotti, în discuții avansate pentru prelungirea contractului
0
Negocieri avansate! Malcom Edjouma, așteptat să semneze cu un colos
0
Inter - Pisa, în debutul etapei #22 din Serie A » Cristi Chivu, față în față cu Marius Marin
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cum l-a forțat UE pe Trump să-și înghită amenințările privind Groenlanda: ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Dezmățul financiar din primăriile României. Cazul angajatei căreia ...
Libertatea
Răzvane, pierzi ideea. Zenit nu s-a calificat după meci piwrdut acasă. Ce spui tu acolo e altceva.
Reținem expresia "UNICĂ în Europa".
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Una peste alta, o surpriză frumoasă a lui Dinamo, un meci pe care să ți-l amintești și să îl povestești nepoților, viitorii dinamoviști:))
Bea-vom (la greu) șampanie după returul cu Rapid Viena !
Faci parte din partea civilizata a suporterilor dinamovisti. Se vede de la o posta ca nu esti din tagma indolent-hitman-gazaev@co. De fapt astia sunt doar niste troli amarati nu suporteri.
du te ba valahule pe digi sa te mai umileasca aia sau n ai mai reistat acolo?
Nu știu la ce te referi, e, oricum irelevant. Să o iei cu 0-2 acasă, apoi 0-3 la masa verde, e rușinos. Să întorci rușinea în deplasare, cu aceeași echipă, înseamnă că ești sculă de echipă, măcar din când în când. Unic.
Revazind Gazeta, mi-am reamintit ca joi 27 august 2009 vazusem St. Patrik -Steaua pe RDS si apoi am mers pe jos vreo ora ca nu mai erau autobuze libere. Ce mai trece timpul !
de vis !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.