Comentarii (3)
dobrin
dobrin  •  25 Iunie 2026, 18:38
Postat de vasglo pe 25 Iunie 2026, 17:47

Inca unul care isi da "doctoratul" in fcsb! Ce ne-am face fara Giginho? ....

Breaking News: "Becali si Steaua" va intra in programa obligatorie pentru bac. Elevii deja se pregatesc pentru analiza literara a licentei poetice din titlu (sacrul Steaua in locul profanului FCSB), a misticismului fotbalistic din cele cateva pagini de text, combinat cu critica de arta a fotografiilor reprezentand 90% din carte.

marin8
marin8  •  25 Iunie 2026, 18:02

a avut timp berechet sa se impuna, sa convinga...dar, a preferat( sau poate atat a putut ) sa se alinieze sintagmei: timpul trece, leafa merge!... bafta mai departe!

vasglo
vasglo  •  25 Iunie 2026, 17:47

Inca unul care isi da "doctoratul" in fcsb! Ce ne-am face fara Giginho? ....

Comentează