Alte știri din fotbal
Mihai Stoica i-a răspuns conducătorului din Superliga: „E urât de face”
0
„Mi-a fost clar” » Robert Ilyeș a dezvăluit de ce a plecat de la Csikszereda, clubul-revelație din Superliga: „Le-am spus ce vreau”
1
Adrian Bumbescu, dus la spital după ce i s-a făcut rău la stadion » Ultimele informații
4
Triplul campion al României face Uber, în străinătate: „Câștig mai mulți bani decât în fotbal”
1
Știri din fotbal internațional
Ancelotti, îngrijorat! Neymar are probleme medicale
0
Din Liga 5, convocat la Campionatul Mondial! Cum arată lotul naționalei din Noua Zeelandă
0
Camere goale și cereri false de la FIFA » Marele eșec care se conturează înainte de Mondial
0
Freiburg - Aston Villa, finala Europa League » Încă un gol fabulos în final de repriză
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
10
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Un arhitect explică dezvoltarea haotică și traficul de coșmar din ...
Libertatea
Detalii despre uciderea fondatorului „Mango”: motivul pentru care ar fi ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ce este gazoductul Puterea Siberiei 2 al cărui construcție ar costa 34 de ...
Libertatea
Felicitari, il tineti pe Baciu pentru ca e "baiat cuminte si ascultator" si il dati pe Rada pentru ca "discuta in vestiar". Se vede ce "management" inteligent avem. Dintre toti fundasii centrali tocmai l-ati dat pe cel mai bun "profesionistilor". Plus ca Ghionea si Goian nu mai au chef sa joace...ar mai trebui tinuti si pe banca putin sa le mai vina cheful....
_Bergodi , faci o mare greşeală cu Rada ,pe cine-l vei aduce TU din Italy ?
nu e normal sa se poarte asa cu rada ca e bun e te clasa lu goian dr nu e zucat pacat pacat este un zucator care sia vazut de treaba si na vb aiurea ca despre joc a jucat foarte bine eu cred ca sunt prea multi catei pe linga gigi asa a facut cu neaga v iacob jucatori buni pacat ca nui lasa sa joace si cu sufletu pe uni pacat sunt un suporter din tata in fiu dar ma face sa uit de steaua cum se fac culisele lu gigi pacat
TREBUIE SA RAMANA SI SA JOACE IN LOCUL LUI GHIONEA . CAPITANUL STELEI TREBUIE SA FIE GOIAN CEL MAI BUN JUCATOR DUPA PLECAREA LUI RADOI . GHIONEA A PURTAT GHINION STELEI CA CAPITAN . BECALI SA FACA TOTUL SI SA-L ADUCA PE JUCATORUL DE NATIONALA -TANASE -SI SA-I DE-A 250.000 EURO SALARIU PENTRU CA ESTE JUCATOR DE NATIONALA . NR.10 TREBUIE SA-L POARTE TANASE PENTRU CA ESTE COORDONATOR DE JOC .
eu cred ca da rada e un jucator bun
Rada este un baiat super serios si merita sa fie in lotul Stelei. nimeni nu ia dat o sansa desi de cite ori a fost introdus in tern a jucat bine si f bine nu comenteaza este profesionist 100%. Broscanii astia sunt la fel de slugarnici ca si ceilalti antrenori din era Becali numai ca vor sa dea inpresia ca sunt independenti si ca sa nu piarda ciobanul 400000 prefera sa il tina pe Baciu care sa fim seriosi e mult sub Rada.eu cred ca Rada e si peste ghionea care e un mare gafeur.Bafta Rada
Rada e in ultimul an...oricum nu si-l va prelungi. Baciu are clauza aia de 400.000 de coco pt gibonul de Bacau daca pleaca moca. ECONOMIC e preferabil Baciu. In plus, Rada fiind un jucator ce ar putea ajunge la Nationala TREBUIE SA JOACE nu sa stea pe banca.
rada este peste baciu ca valoare trebuia pastrat si inclus in lot isi face mese ria bine
bine ca merita sa joace Baciu.......; cu asa fundasi o sa luam minim 35 de goluri in campionat si goluri in fiecare meci din cupele europene.....; pe Rada nu-l suporta Bergodi de aia l-a dat la Steaua cand era italianu antrenor la Rapid.
cu siguranta rada merita sa joace titular la steaua
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.