Alte știri din fotbal
Sicriul lui Mircea Lucescu, depus azi și mâine la Arena Națională » Imagini și informații de la stadion + Când are loc înmormântarea
27
La priveghiul lui Lucescu, Gheorghe Hagi, cu vocea tremurândă: „Cel mai mare din toate timpurile!”
0
Ioan Andone, discurs la catafalcul lui Mircea Lucescu: „Avea așa o stare care-ți transmitea că omul ăsta nu poate muri”
0
Ionuț Lupescu, mesaj sfâșietor la priveghiul lui Mircea Lucescu: „I-am avut pe tata, nea Mircea și nea Cornel Dinu. A rămas doar unul”
0
Știri din fotbal internațional
Braga - Betis în sferturile Europa League
0
După ce a fost condamnat la închisoare, fostul jucător al lui Manchester City a pierdut casa lui Cristiano Ronaldo și 11,5 milioane de euro
0
Serie A, mesaj în limba română după decesul lui Mircea Lucescu: „Suntem alături de familia îndurerată”
0
Revoltă pe Anfield! Fanii lui Liverpool amenință cu proteste după scumpirea biletelor: „Dacă vocile suporterilor nu sunt ascultate, ne vom face simțită prezența”
0
Lifestyle
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
5
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
18
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Suma infimă pe care ANAF a recuperat-o din prejudiciul rezultat din 12 ...
Libertatea
Coșmar de Crăciun: o fetiță de 7 ani, ucisă de livratorul care îi adusese ...
Adevărul
Ilie Dumitrescu și-a amintit ultima discuție cu Mircea Lucescu, care a avut ...
GSP SPECIAL
Cine sunt chiriașii eterni din ambasadele din Africa pentru care plătesc ...
Libertatea
Astia de la "GSP" cat vo dat iuliu muresan si paszcany ca sa scrieti articolu asta??...Noi cei care iubim culorile ALB-NEGRU nu platim pe nimeni sa scrie de noi si nu ne dam falosi ci DRAGOSTEA PT "U" NE FACE SA INVINGEM si sa trecem peste momentele astea...NU ne trebe sa aparem la televizor k si acolo numa cu ani aparii noua ne trebe o TARA cinstita sa nu fim furati in propria TARA..Noi cei care lasam Comentari nu ne facem auziti nicaieri..PENTRU NOI DOAR "U"cluj C
ma uit la note si nu ma mir ca tot mai multa lumea isi pierde increderea in stirile date de gsp. jurnalistii astia n-au nici o treaba cu fotbalul.macar te-ai uitat la meci? rusine sa-ti fie
Daca e sa-mi para rau de ceva in campionatul asta ... e ca exista echipe frumoase ,precum U care datorita intereselor atit de meschine a mogulilor ce au alungat si ultimile urme de romantism din fotbal( padureanu de la bistrita, pinalti de la neamt, netoiu de la securitate, pleiada de farfuristi de la dinamo,si poate chiar si jiji) nu pot arde adevarat in jungla asta mizera ... si stiti ceva poate e mai bine. Simbolurile , oricit si-ar dorii cei lipsiti cu duhul , nu mor, ele ramin perene.
felicitari celor doua echipe. a fost un meci frumos. la fel si mioveniul cu farul. felicitari
Hai Buzaul, imi pare rau de "U" Cluj, mai bine retrograda vecina din oras, jigodiile de la cfr,sau Bistrita lui porcul de padureanu, sper sa retrogradeze si Ceahlaul, care TREBUIA de mult sa fie la matineu, si chiar "ceferita" de la Galati, Moldova este o rusine, in afara de Iasi toti MERITA matineele ! Hai Buzaul, salutari de la Seattle !
U Cluj retrogradeaza din doua motive:1. pe mana ei.2.blaturile din campionatul lui mitica.rusine sabau,jean p,porumboiu si altii.Haide U! Capul sus !Am fost curati si vom ramane curati!Poate ca incomodam pe unii daca suntem corecti!
exagerati cu "steluta" voastra.nu vedeti ca deveniti penibili?e o echipa cu numele de gloria buzau.aveti respect macar pt suporterii acestei echipe care se numesc buzoieni si nu "stelute".cand vad coment voastre in gazeta ma faceti sa nu va mai cumpar ziarul,tot din respect asa cum il aveti si voi.
Ziaristule, vezi ca nu prea le ai cu fotbalul! Dar asa sunt toti ziaristii! Bicfalvi nu e ex-stelist! E chiar stelist 100%! Mai invata si vino si scrie articole dupa!
U'Cluj e o echipa buna.Mie mi-a placut cum a jucat in campionatul asta si are cativa jucatori OK.Probabil ca exista niste probleme la organizarea jocului,la conducere si la relatiile dintre jucatori.Nu cred ca merita sa cada,numai ca asta si-au facut-o ei singuri.Sincer,imi pare rau pentru ei.
Idiotul care i-a dat 5 lui Claudiu Ionescu trebuie trimis sa raporteze ceva de prin liga a IV-a.Este clar ca nu are nici cea mai vaga idee despre a evalua pe cineva si daca o face ,nu o face obiectiv,ci din suflet.Si nu prea cred ca este bine sa dai 10 alora pe care ii iubesti si 5 cuiva care ti se pare ca nu-ti place.O fi jurnalist echidistant?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.