Alte știri din fotbal
A vrut să plece de la CFR Cluj, dar a fost blocat pe aeroport
0
Florin Tănase, oprit să iasă la antrenamentul de azi » Ce se întâmplă cu „decarul” lui FCSB
0
Revenire miraculoasă la antrenamentele lui FCSB! Cum arată genunchiul lui Mihai Popescu, după accidentarea gravă și operație
0
Fostul căpitan al Turciei, mesaj de suflet pentru Mircea Lucescu, prin intermediul GSP + Ce așteptări are de la Turcia - România
0
Știri din fotbal internațional
Dan Șucu încearcă un transfer tare: internațional argentinian cu 105 meciuri în Serie A
0
Calvar fără sfârșit. Ter Stegen s-a accidentat din nou! » Portarul Barcelonei a plecat în cârje din Arabia Saudită
0
Barcelona - Athletic Bilbao » Duel în semifinala Supercupei Spaniei
0
Insistă pentru jucătorul lui Cristi Chivu » Turcii anunță deja un acord cu Inter, dar Fabrizio Romano închide orice speculație
0
Pancu i-a lăsat acasă!
Ratează primele meciuri din 2026
Amorim, dat afară
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
Lifestyle
Moștenitoarea imperiului Lamborghini a provocat controverse în Italia: „Ce faci, le dai peste nas?”
1
Femeia care l-ar fi refuzat pe Cristiano Ronaldo, apariție ireală de Anul Nou » Au rămas fără cuvinte când au văzut ținuta
2
Clipul viral cu Novak Djokovic și o influenceriță superbă a încins internetul » Sârbul s-a furișat în spatele ei și a învățat-o cum se face
0
Natalia Mateuț, apariție incendiară într-o destinație exotică: „Cel mai bun loc de pe Pământ”
16
Exemplul de curaj al tânărului mutilat de un incendiu în copilărie. „Nu mă ...
Libertatea
Folosirea armatei pentru a prelua Groenlanda este „întotdeauna o opțiune”, ...
Adevărul
Ana Ularu și ce ar fi făcut dacă n-ar fi fost actriță: „Sportul mi-a dat ...
GSP SPECIAL
Fost lider mafiot, căutat de poliție în Italia, sfidează din România: „Fac ...
Libertatea
Nu ma, lasa ca e bine acum ca suntem colonie si mai ajungem prin semifinale de cupe europene doar ca suporteri ai echipelor spaniole. )))) O fi fost rau ca se indreptau toate resursele tarii catre un pol de putere! Ca in capitalism o fi altfel ;))))
Nea Mitică, spre rușinea dumitale, istoria spune că Apolzan și Ion Dumitru au jucat la Rapid, după aia.............
Costin asta deja e a doua oare consecutiv când da din clanța!Mai bine ar vedea cum joaca,ca golul de 1-2 s-a dat dinspre partea unde joaca el!La fel s-a intâmplat și la Ploiești!
''Atunci'' ...nu era doar banul in ''afacerea'' echipa ''mare'' ..... Se obisnuia si manevre comuniste , de ex. se arestau 5 jucatori inainte de meci ,cu acuzatia de viol , dar se ''stergea'' dosarul in cazul unui rezultat favorabil ''echipei mari'' . ... Caz real , vrei amanunte ? .
Sunt scoase în evidență prea mult, părerile unor jucători lipsiți de consistență, valoare sau inteligență! Dar ce să-i faci "circul" vinde mai bine decât competiția iar "vânătorii" monitorizează la sânge astfel de "zicători" din dorința de rating!
Ca echipele mari din capitalism nu au fost facute cu bani de care echipele mici nu pot beneficia ;)))) Ia sa cumparam si noi jucatorii pe care ii cumpara Real Madrid...Aaa, nu-i acelasi lucru?
Epocă de care ați profitat și voi, iar cea mai mare performanță europeană, e făcută de un UTCist! Hai las-o mai moale, echipă a sistemului, finanțată de un primar prins în fapt cu milioane de EURO cash în plase și ascunse pe la menajeră.
@BadeaDorian, e adevarat ce spui, dar acum care-i "secretul echipelor mari" ? Banul, nu ? Atunci banul eara mascat in grade, salarii, prime, pensii "babane" Eu zic ca-i aceeasi Marie
Balonu de „fer*.
Istoric vorbind Dinamo echipa militiei pe vremea lui Tatucu` normal ca a facut "performanta" probabil catzeii din ziua de azi prefera sa uite partea aia de istorie cand sistemul le castiga campionate si le aducea ce jucatori vroiau ei .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.