Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a revenit în România și a spus totul despre despărțirea de Dinamo: „Acum nu mai trebuie să intri pe Google ca să mă cauți”
3
Bombă la CFR Cluj! Ioan Varga trebuie să-i plătească o avere jucătorului aruncat peste bord de Dan Petrescu: „Tratament abuziv, vădit nelegal”
0
Hermannstadt s-a despărțit de jucătorul adus în iarnă! Anunțul oficial al sibienilor după retrogradarea în Liga 2
0
FCSB a transferat cel mai bun marcator din afara careului mare!
3
Știri din fotbal internațional
Șoc la supermarket în Mexic: ce cumperi cu 100 de lei la București vs 400 de pesos în CDMX
2
Haos uriaș înaintea startului Cupei Mondiale! Mii de protestatari au blocat drumul spre stadionul meciului de deschidere
0
Măsuri extraordinare în ajunul deschiderii Mondialului » A dat decret prezidențial pentru telemuncă obligatorie!
0
Primire șocantă de care au avut parte belgienii în SUA » Americanii i-au percheziționat la sânge chiar pe pistă!
2
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Un acord cu Teheranul s-ar putea semna într-o săptămână sau în câteva luni, ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Condamnarea definitivă a medicului Dorel Săndesc, anulată de Înalta Curte ...
Libertatea
SA MAI ZICA CINEVA CA FOTBALUL ROMANESC NU E PALPITANT . IERI , STELISTII RIDEAU DE DINAMOVISTI , CA AJUNG IN PLAY OUT - AZI RID DINAMOVISTII DE STELISTI PENTRU UMILINTA DIN SIBIU .
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
A zis că o face pe treabă, iscusitu', că face bani de două ori: îi vinde și pe ăia la niște prețuri de toată jena și cu ce mai rămâne se califică în play off - uite așa cel mai ,, dezinteresat și filantrop acționar" care a trecut pe la Dinamo se umplea de bani. Că tot vinde clubul, după el...potopul!
Prostul asta de negoita daca nu ii vindea pe filip si nedelcearu ..prindea play off cu ei in echipa ...si castiga mai multi bani ...unde nu este cap vai de miriuță
Cu negoita patron dinamo arata ca o echipa de pluton....negoita este principalul vinovat ...pentru aceste clasari in campionat ....credeti ca joaca bratu fundas stanga ????
”Cu demnitate”... La voi ”faliment” = ”demnitate” :-)))))))))))))))))))))))))) Demnitatea de a astepta pomana de la partid si Primarie. Halal!
Macar noi am murit cu demnitate fara sa ajungem de rasul si rusinea continentului!
Hehehe! Ce au sarit provincialii sustinatori ai clonei fc.fcSportBuftea, cu sediul la Mogosoaia-sat!:))) ***!:)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sau sfanta treime: Utecila, Masonu` si Sacagiu`...
Mai bine poza cu Valeri Moraru.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.