Alte știri din fotbal
Florin Tănase, uluit de condițiile în care s-a jucat pe Arena Națională: „În 2026, la ce stadion, cât a costat... e decapotabil”
0
Verdictul specialistului Marius Avram, după ce Gigi Becali l-a acuzat violent pe arbitrul Cristian Moldoveanu: „Criminal!”
1
A dat din casă despre următoarele două transferuri de la FCSB: „Atacantul vine săptămâna asta. Nu sunt idiot să stau după Bîrligea”
0
Becali l-a urmărit pe Matei Popa și a anunțat decizia: „Gata, la revedere!”
0
Știri din fotbal internațional
L-au luat înapoi doar că să-l dea mai departe! Ce se întâmplă cu fotbalistul lui Chelsea
0
Ionuț Radu, de netrecut în La Liga: a pus „lacăt” pe poartă la Getafe
0
Reacția lui Arbeloa după fluierăturile primite pe Bernabeu: „Nu sunt Gandalf”
0
Imagini impresionante la Salonic » Răzvan Lucescu și fanii lui PAOK, la primul meci acasă după tragedia cu cei 7 suporteri
0
Lifestyle
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
„Vă rugăm! Aceștia sunt copiii noștri!”. Mama unui soldat rus cere ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Oana Gheorghiu crede că și compania TAROM ar trebui să fie privatizată după ...
Libertatea
Ai tras ceva pe nas ?
Salutare tuturor, ce mai faceti, ce mai ziceti??? tot aici pe gsp ati petrecut craciunul??? Acum am venit si eu acasa, am simtit si eu ce simtiti voi mereu.acum va inteleg frustrarile,gsp fiind singura voastra distractie(am fost la tara 2 zile ,la bunici).
Ce legatura mai are Steaua de acum cu o " grupare militară " ??? . Mai are Steaua legatura cu M.A.N exact cat mai are Rapidul cu C.F.R.-ul sau Dinamo cu Ministerul de Interne !!! .
manchester 2.
ala e stelist travestit....nu-l baga in seama
dupa concluzia oilor daca ne-au batut si noi am batut manchester ei sunt peste manchester..:)))...............asa gandesc ei...........lasai sa viseze!!
iar scot ziaristii ciobanului SUPERBLATURILE stelei in evidenta......fiecare blat este incununat de un transfer.....vezi blaturile cu U, chiajna, viitorul.....etc!!!
se stiu si nu-s putine! un campionat trantit de "mereu superiorii" de langa cimitir
MEREU SUPERIORI !!! IMPREUNĂ SPRE TITLUL NR 24 !!!
Nu apare nici la cate meciuri te-ai uitat tu...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.