Alte știri din fotbal
Becali l-a auzit pe colegul de platou al lui Baciu și a sunat să-l corecteze: „De ce faci fake news?!”
0
Gigi Becali s-a răzgândit în privința jucătorului cu bagajele făcute: „Îmi place! Va începe campionatul”
0
Flavius Stoican, după „dezastrul” de la malul Mării Negre: „Nu vreau să ne credem zmei fără să fim”
0
Jucătorul a bătut palma cu FCSB: „A semnat pe un an!”
1
Știri din fotbal internațional
Englezii au anunțat înlocuitorul lui Pep Guardiola la Manchester City!
0
Arsenal nu mai poate câștiga titlul în Premier League la golaveraj
0
Lotul Braziliei pentru Cupa Mondială » Ancelotti a luat hotărârea în cazul lui Neymar
0
„Tunarii”, aproape de istorie: Arsenal câștigă la limită cu Burnley și poate fi campioană mâine!
1
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Dilema viitorului Guvern: „Cine mai împrumută România cu 50 de miliarde de ...
Libertatea
TVA de 11% la locuințele noi. Proiectul care schimbă regulile în imobiliare ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Danaïde, sculptura fabuloasă a lui Constantin Brâncuși, s-a vândut azi ...
Libertatea
Prelungire pt Danciulescu? pe cat? 5 ani? Cu tot respectul pt el,dar avem nevoie de sange proaspat acolo,danciu nu mai poate rezista la nivel inalt
Nu de mult,ati scris tot voi in gazeta ca africanul si-a prelungit contractul cu Dinamo.Uitati-va in arhiva si o sa-mi dati dreptate.Ce vreau sa spun e ca voi scrieti articole la plesneala,va luati dupa declaratiile lui Borcea si hop articolul.Nu uitati ca acelasi Borcea a spus ca va rennunta la Dinamo,ca nu mai exista cale de intros.Uite ca exista.Borcea,Gigi,MM,Iancu,Copos si altii,nu trebuie crezuti,daca voi nu ati mai pune botul la tot ce declara astia,veti vedea ca totul va fi OK.Dar,nu,voi urmariti numai cancanurile,mai mult,dupa ce ca sunt asa cum sunt,mai scoateti si din context,ca de,stirea trebuie sa fie de senzatie.Oameni buni,fiti ziaristi adevarati. Daca sunteti in stare.
Comentariul tău...salut , ce faci analizezi ?
Comentariul tău...salut , exact asta spuneam si eu acum vreo luna, mai mult decat atat cred ca Ganea si Tucudean pot fi o solutie pentru atacul nationalei , conditia e sa joace, potential au !
Dinamo are centru de copii si juniori foarte bun , mereu va avea tineri de valoare
au tineri de viitor da-i in masa dar sunt prosti ca nu-i folosesc; si la rapid cand s-a renuntat la gangioveanu de 22 de ani imi venea sa sparg tv-ul; alexe(21), curtean(24) e bun, daca renunta la bakaj(24) sunt prosti rau, rus(26) si el are potential; insa isi cam bate joc de toti astia in ultimul timp; n-am inteles mentalitatea asta niciodata; cum necum sunt pe primul loc deci ceva au reusit sa faca bun; o sa fie un retur lung si din pacate anticipez f multe scandaluri;
By the way...uite, a lipsit Borcea cateva luni si arbitrajele ne toaca non-stop. Toata lumea( bine, cu exceptia catorva cimpanzei) a fost de acord ca, dintre primele 6-7 echipe, Dinamo a fost cea mai dezavantajata in acest tur. Pai, fara furaciuni, eram lereanu` la 9-10 puncte de locul 2. Dar uite, chiar si asa tot pe primul loc suntem...si acolo vom fi si la vara!!!
Lasa frate, nu te mai consuma...unde ai vazut tu 0@ie cu macar un pic de memorie, de creier? O fi facut unele manareli si butelie al nostru, dar cum sa nu faca din moment ce toti fura? Ar poza in leguma...! Asa cum ai amintit, au si bal3goasele un sir intreg de fapte demne de cazier. Eu cred ca nimeni din liga1 nu poate jura pe copiii sai ca nu a furat...never!!! A...poate doar cei fara copii....
salve hombre, asa ziceam si eu, eu din campionatul viitor nu as mai fi pastrat pe niciunul sau daca ar fi ramas la dinamo sa fie doar rezerve , in locul lor ar trebui sa aduca tineri uite curtean e chiarok poate si stratila si probabil ca vor pierde 1 an dar apoi vor fi puternic.Totusi sper ca `tinerii` lor sa ramana cat mai mult, asta nu poate fi decat benefic pt rivale, ce naiba le facem noi strategia dinamoistilor?:))ziceam asa ca idee, si sincer mie moti nu-miplace deloc, le gafeaza constant n`are cine stie ce viteza nici plasament nu vad unde exceleaza moti dar in fine:) sunt mai multe maini moarte acolo si cutoate astea sunt pelocul 1, ciudat ar spune unii altii ar spune `amicale`:))
sal moshule :) stai linistit ca dinamo incet incet o sa scape de ei fara sa vrea; danciulescu la cei 35 de ani, in curand n-o sa mai reziste 90 de min pe teren; poate doar daca trage de el si sta ca mortul pe teren; iar munteanu, 33 de ani, nici el n-o sa mai faca fatza; mai rezista anul asta si gata; niculae mai trage de el vreo 2-3 ani, inca nu e "timpul" pt el; cat despre moti ma abtin sa zic ceva, e 0 omul; astia de la dinamo daca stiu cum sa se comporte cu jucatorii au viitorul asigurat in ceea ce priveste atacul: liviu ganea(23) si tucudean(20)!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.