Comentarii (41)
alex_1973  •  18 Mai 2017, 22:50

Câtă penibilitate la ăstia care susțin ca sunt stelisti dar susțin o clona.Bai răilor singura galerie a Stelei este cea care susține CCA ul .dacă vin aia în peluza sau tribune nu știți pe unde sa fugiti.Așa ca susțineți va FCSB ul pana în pânzele albe și nu va mai etichetați stelisti ca și așa sunteți de rasul tuturor.Vă umilesc câinii la toate meciurile .Cred ca aveți pungile acasă .

ropo  •  18 Mai 2017, 21:55

Nu vrem sa stam intr o peluza unde apare fcsb nu e steaua,noi vrem sa luam pelerinele alb rosii si sa scriem Doar Dinamo Bucuresti

John Milne  •  19 Mai 2017, 04:57
Postat de nebraska pe 18 Mai 2017, 21:42

Pufuletarii vs samantarii:))))))))))))))))))))Doamne,unde s-a ajuns!

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

eucutine  •  18 Mai 2017, 21:57

dupa ce a terminat cu mulsul de seara, iosif din vaslui a trecut iar la datorie.

eucutine  •  18 Mai 2017, 21:51

culorile lui fc fcsb sunt galben-albastru.

iosif.vs  •  18 Mai 2017, 21:48
Postat de nebraska pe 18 Mai 2017, 21:42

Pufuletarii vs samantarii:))))))))))))))))))))Doamne,unde s-a ajuns!

Rupert, acelasi prostalau ai ramas. Razi ca un prost

para.para  •  18 Mai 2017, 23:50
Postat de martinpen pe 18 Mai 2017, 23:41

Astia care ati scris articolul, mai informati-va ca nu sunt "fractiuni" cand vine vorba de galerii...

Pai articolul este scris de un membru al singurei galerii care-l mai sustine acum pe becali, Peluza gesepe.

iosif_.vs  •  18 Mai 2017, 22:30
Postat de iosif.vs pe 18 Mai 2017, 22:25

obsedatule, nu mai prinzi 2020, stai linistit. Omidule, poti sa te stergi la fund cu previziunile tale

GSP, banati aceasta clona FCSB-ista. Mi.a furat profilul si imprastie numai venin si fake news (fcsb e steaua, fcsb e campioana, in conducerea fcsb sunt oameni de calitate etc). Stergeti conturile iosif.vs, iosif__vs, iosif._vs !!!

bvd_magheru  •  18 Mai 2017, 22:03

Pai e bine daca tot v-ati pastrat titlul de vicecampioni ai Romaniei trebuie sa fiti uniti . Unirea aduce putere si bani in buzunare lui nea gigi !

indolentu  •  18 Mai 2017, 21:58
Postat de eucutine pe 18 Mai 2017, 21:57

dupa ce a terminat cu mulsul de seara, iosif din vaslui a trecut iar la datorie.

:))))) se stie

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • •••
  • 5