Alte știri din fotbal
Anunțul lui Laszlo Dioszegi despre viitorul finanțării din Ungaria: „Vă spun ce le-am spus și jucătorilor”
0
Mijlocașul revelație din Superliga, propus de Ioan Ovidiu Sabău la națională: „Se vorbește prea puțin de el”
0
A luat titlul în Bănie, dar nu o vede favorită pe Craiova la câștigarea campionatului: „99% acolo merge trofeul”
0
U Cluj dă lovitura: „1,5 milioane de euro pentru Jovo Lukic!” » Clubul cu 16 titluri îl vrea pe golgeterul Superligii
3
Știri din fotbal internațional
Veste tristă înaintea returului cu Bayern: s-a stins „Zidul” din echipa stelară a lui Real Madrid
0
Bayern - Real Madrid, retur de foc în „sferturile” Ligii Campionilor: echipe probabile + cote
0
Neymar la Cupa Mondială? Președintele Braziliei a intervenit » „Asta i-am zis lui Ancelotti”
0
I-au pus oferta pe masă lui Cristi Chivu: 5 milioane de euro salariu, puteri depline!
13
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Cum afectează mersul greșit întregul corp: „Peste jumătate din populație nu ...
Libertatea
Imagini virale cu un robot umanoid care alungă mistreți pe o stradă din ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Hackerii Moscovei au spart zeci de conturi ale Forțelor Aeriene Române, ...
Libertatea
normallll k MOTI(cel mai bun de la Dinamo) vrea sa plece si pe jos pana la Roma....hal de salariu sa va fie rusineee....dc moti era sa steaua avea 200000/an chitrosilorrrrrrrrr.
Aici ,se vede de la o posta ca este mana lui Ioan Becali.De fiecare data cand interesele sale financiare nu au corespuns cu ale lui Dinamo a procedat de asemenea natura.Acum pe tapet este cazul Moti pe care vrea sa-l transfere pe nimic pentru club si foarte mult pentru el .In conditiile in care clubul nu doreste transferul(care iar aduce multi bani lui Becali)a trebuit sa bage zanzanie intre anumiti jucatori(care ii apartin)si club.Intamplator cerceteaza DNA legalitate anumitor transferuri?.
bai old dog esti la gara frate > 1. polemica implica 2 parti (Discuţie în contradictoriu, controversă pe o temă oarecare) 2. vrei sa spui ca pulhac ia mai multi bani si astia de la gsp mint ? sau ce ? Cu respect.
ahaaa, d-aia vrea sa plece moti pe jos la Roma, k n-are bani de bilet de avion sau de masina :))))))))))
pai si tata care-i camatar castiga mai mult k descultii astia de la dinamo =))))) ahahhahahahhahahahahahahahahahahahahahhhahahahahahaahahhahahahahahahahah
Bine va face piturca ca nu va mai primeste la conferinta de pressa. PT CA MINTITI si dezinformati lumea. Suporteri Dinamovisti, pregatiti-va anul acesta de o mare polemica a pressei inpotriva lui Dinamo ,pt ca fac cartile ca steaua sa ia campionatul si sa mearga direct in liga.
Asa il inteleg pe Moti ca vrea sa plece pe jos la Roma.
Tim pitul National Gigui Becali a destabilizat o liga intreaga cu valizelel lui cu bani negri!!! E mai moral el!!? In ce calitatte vorbeste ciobanul dreaq!!!? sa taca din gura aia spurcata a lui!! Dinamo trebuie sa-si rezolve situatia salariilor!! Altfel va exista mereu aceasta presiune! Contractul lui Gualiquio a fost facut ori de tantalai ca Gigi Becali ori de rau voitori!! Din doua una...
" a spus unul dintre apropiaţii jucătorilor." astia sunt hamciumpalitici grav d tot sunt de rasu plansu vai de capu lor. ce apropiat a declarat asa ceva? nu prea mai au despre ce sa scrie slugile. zilele trecute am citit un dialog care a avut loc intre mircea rednic si borcea cica. "cristi nu se mai poate in felul acesta" "mircea ai dreptate" sau "nu accept NU ACCEPT" ziaristi de doi bani n'aveti nici cea mai mica treaba cu gazetaria voi scrieti basme,po
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.