Alte știri din fotbal
MM Stoica, atac fără precedent la adresa unui fost conducător din Superliga: „Am mai văzut șmecheriți din ăștia”
0
Intră la negocieri pentru transferul lui Siyabonga Ngezana
0
Noua schimbare de la FCSB stârnește critici: „Un risc foarte mare”
1
Gigi Becali, criticat în direct pentru ultima decizie de la FCSB: „Mi se pare disperare”
8
Știri din fotbal internațional
Sărbătoare la echipa lui Reghecampf pe „stil românesc” » Conducătorul a aruncat cu bani în vestiar
0
Un fost jucător l-a făcut praf pe Antonio Conte: „Avea mereu o față lungă... Probabil că nu făcea sex acasă!”
0
Răzvan Sava, OUT din lotul lui Udinese » Italienii îi anunță revenirea în România!
0
Incident la finalul meciului echipei lui Laurențiu Reghecampf » Directorul sportiv a fost agresat de fani
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Hubert Thuma își intensifică criticile la adresa lui Bolojan și scoate un ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
A fost Ștefan Kovacs agent secret al Securității și în perioada când îl ...
GSP SPECIAL
Cele 3 cuvinte pe care doctorița găsită moartă în casă le-a scris în ...
Libertatea
E vorba se Vali si Tzusti de la Madrid!:)))
Firma care a facut evaluarea aia e anchetata pentru luare de mita, asa ca sa stii...
Pai da frate, aduceti-va aminte ca de atatea ori jucatorii au fost cei care au stricat atmosfera si in plus mai si dadeau “pe goarna” ce se intampla prin club pana si daca la toaleta era cineva care era stricat la stomac si avea *** jucatori fara pic de demnitate si personalitate precum M.Popescu dadea din casa.Rusine da le fie jucatorilor si rusine si lui negoita ca nu plateste restantele.adica din banii de la televiziuni si de la suporteri nu avea?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
DA SPANIOLII AIA PANCHO VILLA SI DON QUIJOTE DE CE VOR SA NE CUMPRERE AUZI CA VINE SI PEDRO ALEEEEEEEEEEEE ALEEEEEEEEE ALEEEEEEEEEEEEEEEEE
Nu cred nimic din ce scrie *** ce se vrea ziar de sport...cât despre frustrații care cred că Dinamo va avea soarta rapidului,le transmit să se frustreze în continuare,nu aveți șanse de revenire!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Să tai tabla-n două, apoi s-o vopsești în galben și albastru, Țâcule!
***, se spune finețe, nu am boxul pe mână și sunt consiliant, nu brută neinstruită, cam așa ceva. Ar fi culmea, altfel, pot s-o fac lejer. :))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
eu va doresc atat ,sa primiti ceea ce doriti voi altora!
Plin de gigei pe stiri negative cu Dinamo. Manca'v'ar lupii sa va manance, stati cu ***. Ati adunat multa frustrare pufetarilor!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.