Comentarii (20)
catalin_cj
catalin_cj  •  14 Mai 2018, 08:44

Ne acoperim de scuze. Cum ca l-a lucrat pe Jiji echipa. Dar echipa nu joaca nimic. Doua meciuri a jucat tot campionatul. Cu Craiova 2-5 și cu astra 0-3. În rest doar victorii chinuite sau egaluri scoase în ultimele minute. Dica nu poate sa joace în locul lor. A greșit și el schimbând la pauza aiurea și băgând raca între jucători, dar când cu principala contracandidata scoți egaluri chinuite la singurele șuturi pe poarta în minutele de prelungire nu ar trebui sa ridici pretentii

fcsbesteaua
fcsbesteaua  •  14 Mai 2018, 10:39

Nu e fricos,e de-a dreptul prost!N-ai cum sa joci cu Alibec 80 de minute la Iasi,decat daca visezi ca prostul la un 0-0! Antrenor slab,prost,varza...de fapt cu un antrenor pe banca,se castiga lejer titlul anul asta!

gicab
gicab  •  14 Mai 2018, 09:41

Respect talpan

valiza.epo
valiza.epo  •  14 Mai 2018, 09:40

Dica nu e fricos. E un act de mare curaj sa-ti ratezi din start cariera de antrenor pentru a-i pregati petardele lui Becali si a face sluj in fata unui urias ZERO ca nea Gigi!!

haideusicfr
haideusicfr  •  14 Mai 2018, 08:52

Florinel e baiatul acela ce si-a aruncat banderola de doliu?

paul801
paul801  •  14 Mai 2018, 08:41

Degeaba ! Titlul este la cine merita .Ciobanul infractor si toti acoloitii sai sunt iarasi pe perfuzii . Furtul se pedepseste !

alex_1973
alex_1973  •  14 Mai 2018, 22:20

Un adevărat stelat nu ar accepta niciodată bătaia de joc a lui Gigi.Și se mai dau Stelisti..!

alex_1973
alex_1973  •  14 Mai 2018, 22:18

Oare acei suporteri FCSB iști Cum accepta faptul ca Gigi este antrenor?Dica marioneta.și ei sponsorizează mofturile lui Gigi de a se juca de a antrenorul.

1260234347346768
Ioan Trisi  •  14 Mai 2018, 13:10
Postat de Ioan Trisi pe 14 Mai 2018, 13:07

Cand vulpea nu a ajuns la struguri,a zis ca sunt acri....!

Mai multi din ,,mediocritatea mediocritatilor,, i-a incurcat pe fcsb in campionat(cine tine minte)!

Ioan Trisi  •  14 Mai 2018, 13:07
Postat de spinoza pe 14 Mai 2018, 10:34

Nu este neaparat nevoie sa castigam titlul! Stam bine si pe locul 2! Altii se zbat in mediocritatea mediocritatii, in play-out...