Alte știri din fotbal
Oferta de 4 milioane de euro pe care Becali a refuzat-o: „A cerut 20”
0
Au intrat utilajele pe stadion imediat după „finala” de titlu din Superliga » „Oblemenco” va fi modernizat
3
CFR Cluj - FC Argeș » Clujenii sunt cu gândul la vacanță, piteștenii speră la locul 5. Echipele probabile
0
MM Stoica, mesaj tranșant după titlul Craiovei: „Mulți m-au întrebat asta” » Ce a spus despre Dinamo și Rapid
6
Știri din fotbal internațional
Jose Mourinho vrea să transfere un atacant la Real Madrid » Jucătorul de clasă ar putea ajunge gratis
0
Cutremur la Liverpool: jucătorii au cerut concedierea lui Arne Slot » Antrenorul care a făcut minuni în acest sezon este favorit să-l înlocuiască
1
Naționala calificată la Mondiale fuge din calea Ebola » A anunțat noua „casă”
0
Denzel Dumfries dezvăluie rețeta succesului: „Asta ne-a cerut Chivu și a fost inflexibil!”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
4
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Dan Plaveti, tehnocratul conectat politic pus în fruntea unor companii de ...
Libertatea
Becali, dezvăluiri după discuția cu Grindeanu: Alexandru Nazare și Eugen ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
Copiii care simpatizeaza echipa lui nea Gigi care e om bun vor putea spune ca sunt fcsbisti de mici si e bine. Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei!
Măcar de data asta sa iasă ceva
Pe nasparliu nici Dumnezeu nu-l mai ajuta !
Merci bro,sunt dincolo:))))))Nickul e unul vechi de aici,am facut istorie cu el...valah-killer.
Ce ai, bro? vrei să-i muți pe toți acolo? Să crească nivelul de vârstă? :))
Sau mai simplu, daca folosesti browserul Chrome, adaugi extensia Hola. Cauta simplu pe google ''hola chrome'', in cateva secunde ai rezolvat problema.
Salut, poti sa-ti faci un cont nou pe digisport si sa-ti instalezi un VPN (gasesti pe net cu crack). O sa poti sa postezi, chiar daca ai ban pe IP, cu conditia sa ai VPN pornit.
Bravo JIJI. Echipa fcsb va fi extrem de puternică. Important este sa fie adusi toti undeva pana la ultimile 3 etape din playoff, sa prinda si ei 2 3 jocuri impreună. Poate aduci ceva si din echipa arhanghelilor... si vreo 2 sfinti din Pipera care sa dea gol prin minune si toti cantecacii de colinde sa vina la poarta ta impreuna cu jurnalistii gesepe sa le dai bani in numele hristosului si a puscariasului mimi, reghe si doamna palmier. Amin. Traiasca maicuta ta!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Autorul articolului a uitat sa spuna, Cum va arata steaua, Nita,Tamas bla bla bla, Budescu, Alibec :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.