Alte știri din fotbal
Primul transfer pe axa FCSB - Steaua! Anunțul oficial a fost făcut de club
0
CFR Cluj se dezintegrează: „Cei mai importanți jucători vor fi vânduți!” » De ce depinde soarta echipei
1
Situație incredibilă la Rapid » Furios, Dan Șucu s-a dus peste angajați
1
De ce nu poate Gnahore să debuteze azi la FCSB! Detaliul observat chiar înaintea meciului cu FC Argeș
1
Știri din fotbal internațional
A „rupt plasele” în Liga 2 și acum a fost prezentat într-un campionat exotic
0
Dispariție misterioasă după Campionatul Mondial! Participant la CM 2026, de negăsit după amenințări cu moartea
0
Vin banii la Barcelona! » Cum au făcut rost catalanii de 105 milioane de euro
0
Doliu în fotbalul italian: s-a stins antrenorul care a scris istorie în Serie A » A venit în trei rânduri la București!
0
Lifestyle
Iubita englezoaică a jucătorului argentinian a purtat tricoul sud-americanilor: „A fost o experiență nebună”
2
„Ati văzut meciul de aseară?!” » Nadia Comăneci, discurs-manifest la evenimentul de azi! Le propune românilor un parteneriat: „Să-i împingem, să-i scoatem din cutie!”
2
După boicotul din tur, Craiova și Vitebsk au surprins din nou » Regulamentul UEFA prevede amenzi și suspendări
0
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
Directoare din Ministerul Transporturilor, acuzată de Radu Miruță că are un ...
Libertatea
Cum reușește un fermier din Olt să vândă pepenii de opt ori mai scump decât ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Cum arată vilele de lux închiriate de RAAPPS la 900 de euro pe lună, în ...
Libertatea
Omul asta încă nu a realizat nimic dar voi ca de obicei îl pupați sub coada.
Teama imi e de revolutia asta ! Daca asa se joaca fotbalul propus de Lennon , buf in minge Aioanei, sau Iacob sau Ignat , pina spre virfuri care nu pot sa faca nimic cu ea atunci mai bine lipsa revoutie! In aparare este alerta continua. Ti-asi frica sa te uiti. Pina ne batem la titlu kmi-e fricasa nu ne batem la retrogradare .
va rog sa revedeti meciu daca puteti si sa va uitati la fata jucatorilor lui rapid. mai ales la cei noi intrati sunt speriati, obositi si par debusolati ,ati vazut ce pase dadeau, deci va fi vai de rapid, un singur jucator petrila, portar praf, praf!
Probabil c Ignat are singur mai multi ani de scoala decit toti cei de le FCSB cu patron cu tot.
Gata, au inceput sa vina ordinele din loja si pentru scotian? :)
In principiu, cefura sunt un fel de sc of the Earth, dar pare ca ar fi mult mai amuzant azi sa vedem fatsa lui Nea Sucu la un 0-1 asa, scurt, cu penalty ca ala de ieri al lu' FCSB, cam prin minutu' 96, asa... Camera pe banca, pe Sapunaru, please.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.