Alte știri din fotbal
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
0
Oltenii le-au răspuns rivalilor: „Asta a spus Gigi Becali despre noi? Ha ha ha!”
1
Cine este gurmandul de la Dinamo? Raul Opruț l-a indicat, la acțiunea de azi
0
3 transferuri pentru care negociază în aceste ore Rapid + Victor Angelescu a spus și ce se întâmplă cu fiul lui Șucu
1
Știri din fotbal internațional
Șapte finale! Jucătorul-amuletă care îl însoțește pe Luis de la Fuente de 11 ani
0
După boicotul din tur, Craiova și Vitebsk au surprins din nou » Regulamentul UEFA prevede amenzi și suspendări
0
Anglia - Argentina, semifinală explozivă de Mondial: apariție total neașteptată la sud-americani!
0
Universitatea Craiova - Vitebsk » Popescu are o intervenție uriașă
4
Lifestyle
După boicotul din tur, Craiova și Vitebsk au surprins din nou » Regulamentul UEFA prevede amenzi și suspendări
0
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
0
La 13 ani de la „scandalul Termopanul”, Gabi Tamaș, ajutat de Diana Munteanu, a reconstituit vandalismul soldat cu excluderea din națională
0
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce ar pierde Marea Britanie dacă 100.000 de români ar pleca mâine. Studiul ...
Libertatea
Nuntă în familia a doi dintre cei mai bogați români. Cine sunt mirii care ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Ce sunt marcajele „dinți de dragon” apărute pe drumurile naționale: Te fac ...
Libertatea
Decat sa va certati aiurea mai bine votati aici: http://www.thepetitionsite.com/1/nico-vlad-mirita---pe-o-margine-d%20e-lume-plagiat Daca va place muzica si credeti ca in finala de la Eurovision a fost blat. Dati linkul mai departe !!!
aaahaaah gluma tare ptr cei de la gazeta hahhahahah, fu.tuv.a-n gura sa va f u t de spurcati pe toti cei din redactie !!!!
ba da nu va e rusine sa mintiti in halul asta, ziaristi retardati si complexati.de ce denaturati adevarul ma?voi sunteti cancerul fotbalului romanesc,voi inventati numai blaturi si aranjamente numai de dragul senzationalului.nesimtiti ,carnati
FUUUUUUUUUUUUUUUUUUU Gsp , chiar asa...! deja incepeti a arata ca "libertatea" , Rica a fost la marginea gazonului , sa vazut la TV.
rica rducanu a stat pana la sfarsit, ca s-a vazut clar la televizor. Goana asta dupa senzational :)
rica raducanu a stat pana la sfarsitul meciului... s-a vazut clar la televizor.... rusine gsp....in ultima vreme mi si jena sa mai intru pe site ... mai bn pe prosport...HAI STEAUA
Sa plece javra asta de rednic si sigur o sa ne revenim. Bine ca s-a renuntat la Buga si Maldarasanu si s-au adus numai bananieri. Rednic mai bine sa se duca la plimbare cu borcea, cainele lui de casa prea iubit. Huuuuuoooooooooo!!!!
mi se rupe....inima
nu mai bateti campii ca a stat pana la sfarsit s-a vazut clar la televizor, chiar nu aveti si voi nimic adevarat de scris , chiar nu v-ati saturat de minciuni, chiar nu mai aveti un pic de bun simt?
lasa bre` nea rica...ca tot mai bine e cu steaua in liga :D
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.